Kingsize kaliteli bir marka mı?

Siberci07

Hectopat
Daha fazla  
Kingsize kaliteli bir marka mı?

Instagram üzerinden sporcu ürünleri satan biriyle konuştum ve bana Kingsize kalitesiz olduğunu söyledi. Sizce öyle mi?

Satmak için mi öyle dedi yoksa, gerçekten kötü olduğu için mi?

Kingsize gayet kaliteli bir marka. Supplementler firmasının ve markasının alt bir markası. Kime göre neye göre kalitesiz?
Bilmiyorumki hocam king size creatin var mı diye sordum şey diyor "kalitesiz ürün satmıyoruz" diyor, Bence elindeki bir ürünü satmak için dedi, Önce kreatin alcaktım sonra vazgeçtim bunu aldım başka bir yerden.

GH-MAX.jpg

Bilmiyorumki hocam king size creatin var mı diye sordum şey diyor "kalitesiz ürün satmıyoruz" diyor, Bence elindeki bir ürünü satmak için dedi, Önce kreatin alcaktım sonra vazgeçtim bunu aldım başka bir yerden.

Eki Görüntüle 1519613
Kingsize gibi dolu dolu içerik satan ve daha güvenilir bir marka yok şu an. Kendileri Supplementler.com'un alt markası ve gayet güvenilir bir marka. Supplementler markasını da bilmeyen yoktur zaten. Kreatin ile GH Complex arasında niye kaldınız anlamadım. İkisi de çok farklı ürünler.

Kingsize gibi dolu dolu içerik satan ve daha güvenilir bir marka yok şu an. Kendileri Supplementler.com'un alt markası ve gayet güvenilir bir marka. Supplementler markasını da bilmeyen yoktur zaten. Kreatin ile GH Complex arasında niye kaldınız anlamadım. İkisi de çok farklı ürünler.
Bunu diyen kişi direkt olarak "Kingsize" kötü dedi. Markayı kötüledi.

Kreatini sordum stogu yoktu belki ellerinde vardır diye sordum, Kingsize yerine Multipower aldım, Kingsizenin sadece gh complexini aldım.

Multipower creatin iyi mi peki ?

Bunu diyen kişi direkt olarak "Kingsize" kötü dedi. Markayı kötüledi.

Kreatini sordum stogu yoktu belki ellerinde vardır diye sordum, Kingsize yerine Multipower aldım, Kingsizenin sadece gh complexini aldım.

Multipower creatin iyi mi peki ?
Multipower güzel bir marka.

Geri
Yukarı