Kingston 300V SSD Performans Düşüşü

canpatos007

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

2 hafta önce Kingston 300V 120 GB SSD aldım. Ancak bilgisayarım toplam 43 saniyede açılıyor. Bir SSD için bu düşük bir performans.

x3zPrO.png

Değerlerim ve de deneyim puanının en az 7.9 alması gerekirken 5.9 alması. Acaba bir şeyler mi eksik kuruldu ? Lütfen yardım edin...

Son düzenleyen: Moderatör:
Senin yaptığın en büyük hata SSD kullanıyorsan ve SSD'nin asıl performansını görmek istiyorsan Windows 8.1'e geçmen şart.

Kasaya SSD takmak performansı artırmaz. Performansı artıracak olan şey, Windows'u SSD'ye kurmaktır. Birincil diskin halen bir sabit disk ve bu yüzden de puanı 5.9. Yani sen gidip SSD almışsın ama SSD'yi D sürücüsü yapmışsın. Tam tersini yapman gerek. SSD'yi C, hard diski depolama birimi olarak D yapman gerek.

Şu rehberi bi izle:

Verileri Kaybetmeden SSD'ye Terfi Rehberi » Technopat

Madem ki ben hiç bir bilgimi kaybetmeden SSD'yi C'ye Harddisk'i de D'ye aktarabilirim, aktardık desek, Windows'un açılma hızında bir değişiklikler olur mu ?

Madem ki ben hiç bir bilgimi kaybetmeden SSD'yi C'ye Harddisk'i de D'ye aktarabilirim, aktardık desek, Windows'un açılma hızında bir değişiklikler olur mu ?

Paylaştığım videoyu izleme zahmetinde bulunsaydın, bu sorunun cevabını alabilirdin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı