Kingston 8 GB 3200 MHz RAM ne kadar eder?

Sari sitede en ucuz fiyat 450'ydi ben de bugün 500'e koydum. Aynı gün 400 fiyat teklifi verdi biri. Sizce 450 dediğimde tamam diyorsa satmalı mıyım?

Ben satardım. Zaten alıcısı çok olan, piyasası hareketli bir ürün değil. Bir daha müşterisinin çıkması uzun sürebilir.

Teşekkür ederim yardiminiz ve fikirleriniz için. 450'ye tamam diyorsa satayım öyleyse.

Ben satardım. Zaten alıcısı çok olan, piyasası hareketli bir ürün değil. Bir daha müşterisinin çıkması uzun sürebilir.
Hocam sanırım baya takipçisi var ürünün. 2 günde 5 alıcı çıktı ancak hepsi 400-420 üstüne çıkmıyor. Ürünün piyasası mı bu yoksa minimum fiyat gibi bir şey olduğu için mi herkes söylüyor anlamadım.

Son düzenleme:
Ayrıca sahibinden komisyon da alıyormuş. O olay nasıl bilgi verebilir misiniz? @erme
@239547
Satışa koyarken uyarı falan çıkmamıştı.

Son düzenleme:
Param güvende ile satarsanız var komisyon.
Ben öyle satıyorum başka türlü kargo ile satamayacağım için. Biraz bakındım yüzde 12 diyo. 450 bile az geldi bana öyle olunca. Ben elime 450 geçecek diye hesap ediyordum. Yani bu ram, 2.el de en güvenilir parçalardan ancak yüzde 20 değer kaybı çok geldi. Yanlışsam düzeltin 2.el satış tecrübem yok.

Ben öyle satıyorum başka türlü kargo ile satamayacağım için. Biraz bakındım yüzde 12 diyor. 450 bile az geldi bana öyle olunca. Ben elime 450 geçecek diye hesap ediyordum. Yani bu RAM, 2.el de en güvenilir parçalardan ancak yüzde 20 değer kaybı çok geldi. Yanlışsam düzeltin 2.el satış tecrübem yok.

Öyle bence de. Elden satmayı deneyin. Olmazsa da önce ücret, sonra kargo şeklinde satış yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı