Kingston 8GB HyperX Fury için uyumlu RAM önerisi

osmannrdem5

Centipat
İyi günler öncelikle sorum şu şekilde.
Elimde (Kingston-8 GB-HyperX-Fury-BLACK-DDR4-2133MHz-CL14-PC-RAM) bu RAM'den mevcut ve bununla uyumluluk çıkartmayacak bir RAM almak istiyorum, tavsiyeniz nasıl olur?

Not: RAM'in aynısından piyasada mevcut değil alacağım RAM'de 4 GB ya da 8 GB olabilir.

Anakartınızın uyumluluk listesini kontrol edin yüksek ihtimal yanına DDR4 bir Ram alırsanız sıkıntı olmaz Mhz değerlerinin yakın olmasına dikkat edin.

CPU-Z yükleyin. RAM'inizin SKU numarasını, ''part number'' yazan bölümde bulabilirsiniz. Örneğin benim RAM'lerim için bu: CMK16GX4M2A2400C14 ve ürünü google'da arattığım zaman kolayca bulabiliyorum.

Almışken aynı RAM'den almaya özen gösterin.

CPU-Z yükleyin. RAM'inizin SKU numarasını, ''part number'' yazan bölümde bulabilirsiniz. Örneğin benim RAM'lerim için bu: CMK16GX4M2A2400C14 ve ürünü google'da arattığım zaman kolayca bulabiliyorum.

Almışken aynı RAM'den almaya özen gösterin.

malesef piyasada aynı ramden yok olsa alıcam zaten :D

part number: khx2133c14/8g
araştırdım ama internette bile yok bulamadım o yüzden yanına hangisini alabilirim diye sizlere danışmak istedim
Anakartınızın uyumluluk listesini kontrol edin yüksek ihtimal yanına DDR4 bir Ram alırsanız sıkıntı olmaz Mhz değerlerinin yakın olmasına dikkat edin.
anakartım MSI H110-M PRO VD ramim de bu khx2133c14/8g

bu ikisiyle uyumlu çalışacak bir ram arıyorum bildiğiniz var mıdır?

Geri
Yukarı