Kingston A2000 250GB M.2 SSD 300TL

Yer
Nazilli.
Daha fazla  
Meslek
Technopat'ta gezinmek.
Ürün:Kingston A2000 250GB
Satıcı güvenilirdir. Bu fiyata inmesi benim gibi SSD arayanlar için güzel oldu :D. Yalnız üründen Micron 96 katman yerine Intel64 katmanlı NAND gelebilir ama Intel NAND gelse bile 300TL'ye fazlasıyla değecektir. Ürün distribütör garantilidir.

Son düzenleyen: Moderatör:
OEM 970 EVO Plus 350TL bilginiz olsun hocam :).
(A2000 SSD Gigabyte A320M S2H ile uyumulu mu ayrıca?)
Hocam kendisini almak daha iyi olacaktır.
Sorunuza gelirsek anakartta PCIe 3.0 desteği varsa her SSD ile uyumlu çalışacaktır.
@Chitoge Kirisaki evet hocam desteği varmış.

@Chitoge Kirisaki Bilgi için teşekkürler. Satıcı güvenilir mi acaba?

Akrabamızın dükkanı için almayı düşünüyorum. All in one tarzında bilgisayar var 2 tane. m2 ssd uyumlu olup olmadığını nasıl kontrol edebilirim?

Pc modeli: hp 200 g3 all in one

@Chitoge Kirisaki bilgi için teşekkürler. Satıcı güvenilir mi acaba?

Akrabamızın dükkanı için almayı düşünüyorum. All in One tarzında bilgisayar var 2 tane. M.2 SSD uyumlu olup olmadığını nasıl kontrol edebilirim?

PC modeli: HP 200 G3 all in One.

Satıcı güvenilir hocam. Daha önce birçok kez bu satıcıdan alışveriş yaptım. M.2 girişi olup olmadığını ürünün modelini aratarak kendi sitesinden ürün hakkındaki bilgileri okuyarak öğrenebilirsiniz.

Satıcı güvenilir hocam. Daha önce birçok kez bu satıcıdan alışveriş yaptım. M.2 girişi olup olmadığını ürünün modelini aratarak kendi sitesinden ürün hakkındaki bilgileri okuyarak öğrenebilirsiniz.
Sağol hocam evet varmış maks 256gb.

1620308975732.png

Yeni konular

Geri
Yukarı