Kingston A400 480GB nasıldır?

Sputrion

Centipat
Arkadaşlar selamlar öncelikle, normalde M.2 SSD alacaktım ama YouTube'da iki SSD arasında oyun ve Windows açılımında 2-3 saniye vardı. Ben de normal SSD almaya karar verdim. SSD olarak da 480 GB Kingston A400 aldım. Bu SSD nasıldır?

Not: SanDisk alacaktım, okuma yazma hızı sağlık sorunu var dediler. Adata 630 kronik, Crucial BX500 ısınıyor dediler. Ondan Kingston A400 aldım, iyi midir bu SSD?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 240GB olan versiyonunu kullanıyorum. Ocak ayında almıştım şu ana kadar herhangi bir sorunu olmadı. Ayrıyeten SSD'nin sağlığını ve diğer bilgileri görmek isterseniz Kingston'un kendi programı var Şuradan indirebilirsiniz.

Arkadaşım bir süredir kullanıyor, uygun diye aldırmıştım ve hiç pişman etmedi.

Arkadaşlar selamlar öncelikle, normalde M.2 SSD alacaktım ama YouTube'da iki SSD arasında oyun ve Windows açılımında 2-3 saniye vardı. Ben de normal SSD almaya karar verdim. SSD olarak da 480 GB Kingston A400 aldım. Bu SSD nasıldır?

Not: SanDisk alacaktım, okuma yazma hızı sağlık sorunu var dediler. Adata 630 kronik, Crucial BX500 ısınıyor dediler. Ondan Kingston A400 aldım, iyi midir bu SSD?

Arakdaşım ben senin dediğinle birebir kullanıyorum A400 480GB var ve performansı süper zaten garantisi var sıkıntı olmaz.

Geri
Yukarı