Kingston A400 SSD paketi gerçek mi?

partylikeits1941

Hectopat
Makaleler
1
İnternetten baktım, fake SSD diyorlar bu şekilde gelen paketlere. Böyle olması normal mi SSD'nin?

IMG_20221128_124550.jpg

Hani bir de az para versem tamam hakettim diyeceğim de fiyat da gayet normaldi. Siniri bozuluyor insanın. Neyse, pakete hiç ellemeden iade edeyim madem.
Valla bende bıktım ssd olayından hocam ya... Toshiba alıyorum ömrü 2-3 senede bitiyor, lexar alıyorum drop yediriyor.... Çok tatsız aletler.

Valla bende bıktım ssd olayından hocam ya... Toshiba alıyorum ömrü 2-3 senede bitiyor, lexar alıyorum drop yediriyor.... Çok tatsız aletler.
PCIE 4.0 slotuna şu an kullandığım M.2 SSD'yi taktığımda okumamıştı, 3.0 slotunda çalıştı. Eğer 4.0'a taktığımda çalışacağını bilsem 1 dakika durmadan alacağım da mecbur SATA SSD kovalamaya kaldık. En son ne olursa olsun diyip gidip M.2 2 TB SSD alacağım o olacak yani.

Samsung 870 Evo aldım geçen hocam, o nasıl?
Şimdiye kadar beni üzmeyen tek marka Samsung oldu, zengin müşteri gelince soruyorum sorunsuz ama pahalı ister misiniz diye evet diyenlere direk Samsung takıyorum... Yani cillop gibi ssd almışsınız hayırlı olsun.

PCIE 4.0 slotuna şu an kullandığım M.2 SSD'yi taktığımda okumamıştı, 3.0 slotunda çalıştı. Eğer 4.0'a taktığımda çalışacağını bilsem 1 dakika durmadan alacağım da mecbur SATA SSD kovalamaya kaldık. En son ne olursa olsun diyip gidip M.2 2 TB SSD alacağım o olacak yani.
Valla imkan varsa hiç uğraşmayın hocam sata ile fakat m.2 fiyatları ortada malum...

Geri
Yukarı