Elektronik Kingston Fury Beast Beyaz RGB 2x16 GB RAM 3600MHz CL17 1623TL

Ürün başlığında 16 GB olduğu yazıyor. Ek olarak açıklamasında da RAM boyutu 16 GB yazıyor. Tam olarak sizi 2x16 olduguna ikna eden nedir? Amazon'un RAM'lerinde başlıkta ve açıklamada bir aksilik olmadığı sürece her zaman kit dahi olsa toplam RAM boyutu yazar. 2x8 olarak geleceği kesinken hala neyi uzatıyorsunuz anlamıyorum.

Farklı forumda bu ürün paylaşıldı. Amazon ürünün bilgisini yanlış olarak girmiş. Müşteri hizmetlerine soruldu, onlar da 16x2 gelecek dedi. Ancak gelen ürün 8X2. Alan bir kişinin eline ulaştı, oradan teyit ettim. O yüzden alacak olanın bilgisi olsun.

Ürün başlığında 16 GB olduğu yazıyor. Ek olarak açıklamasında da RAM boyutu 16 GB yazıyor. Tam olarak sizi 2x16 olduguna ikna eden nedir? Amazon'un RAM'lerinde başlıkta ve açıklamada bir aksilik olmadığı sürece her zaman kit dahi olsa toplam RAM boyutu yazar. 2x8 olarak geleceği kesinken hala neyi uzatıyorsunuz anlamıyorum.

Diğer forumdaki konu sahibi ve ürünü paylaşan kişi benim. Güncelleme yapmak, yanlışları gidermek için ve buradaki arkadaşları bilgilendirmek için yazıyorum.
Ürün 2x8 GB olarak geldi fakat ben uğraşlarım sonucu yarısı değerinde hediye çekini aldım. Deneyen arkadaşlar alabilirler bu da bunun ispatı olsun. Böylelikle 2x8 GB RAM 835 TL'ye gelmiş oldu.

IMG-20230120-WA0017.jpg

IMG-20230120-WA0009.jpg

Son düzenleme:
Diğer forumdaki konu sahibi ve ürünü paylaşan kişi benim. Güncelleme yapmak, yanlışları gidermek için ve buradaki arkadaşları bilgilendirmek için yazıyorum.
Ürün 2x8 GB olarak geldi fakat ben uğraşlarım sonucu yarısı değerinde hediye çekini aldım. Deneyen arkadaşlar alabilirler bu da bunun ispatı olsun. Böylelikle 2x8 GB RAM 835 TL'ye gelmiş oldu.

Eki Görüntüle 1639528

Eki Görüntüle 1639529
Bravo 👏
Açıklamasında 3600 yazarken 3200 göndermişler üstelik.
Şeyi merak ettim, görüşmeleri canlı bağlantı mı yoksa telefon ile mi yaptınız?

30.01.2023 tarihli güncelleme;

@Ckribrahim5 ürün bende kalacak şekilde ücretin tamamını direk kartıma iade aldım.
Güzel bir alışveriş oldu, teşekkürler. ☺️

Son düzenleme:
Bravo 👏

@Ckribrahim5 ürün bende kalacak şekilde ücretin tamamını direk kartıma iade aldım.
Güzel bir alışveriş oldu, teşekkürler. ☺️
Güzel alış-veriş.

Bu arada görmemişim mesajı dostum. Canlı bağlantı ile aldım. Müşteri temsilcileri yetkilerde yetersiz kaldı biraz.

Bravo 👏

Güzel bir alışveriş oldu, teşekkürler.

Hay maşallah, ben yarısını bile alamadım. Canlı sohbetten iletişim kuruyorum ama bir de telefonla aramayı deneyeyim.

Geri
Yukarı