Elektronik Kingston Fury KF560C36BBE-16 16 GB DDR5 6000 MHz RAM 1099 TL

İptal edebilirsiniz arkadaşlar.. :D
Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı1.PNG

Evet tahmin ettiğim gibi benim bilgim dışında kendi taraflarından iptal ettiler. Gerekçesini de belirtmiyorlar, hafta içi telefon ile arayıp bilgi vereceklermiş. Aslında yasal olarak bu şekilde "satın alınmış" bir ürünü kafalarına göre kendi kendilerine iade edebileceklerini sanmıyorum. Şimdi ben bunu dalgasına satın aldım ama cidden hesabımı, kitabımı, zamanımı bu satın almaya göre ayarlamış olsam ciddi bir mağduriyet anlamına gelecekti. Neyse.

1679405673204.png

Zamanında fiyatı çok uygun girilen 799 TL'ye Xiaomi airfryer olayı vardı Migros'u tüketici hakem heyetine şikayet eden ürünü alıyordu bazıları peşini bırakmıştı burada da çok benzer sırf fiyat yüzünden bir iptal olduğu çok bariz zaten.

Zamanında fiyatı çok uygun girilen 799 TL'ye Xiaomi airfryer olayı vardı Migros'u tüketici hakem heyetine şikayet eden ürünü alıyordu bazıları peşini bırakmıştı burada da çok benzer sırf fiyat yüzünden bir iptal olduğu çok bariz zaten.

Uğraşmak istemiyorum bir de onunla ya.

Amacımız üzüm yemekti bağcıyı dövmek değil :D Sağlık olsun yapacak birşey yok.

Geri
Yukarı