Elektronik Kingston Fury Renegade 2TB 3.995 TL

Bilinmeyen1

Hectopat
Hocam fiyatı 4.299TL yaptılar, halen alınır mı? Acaba? Taksikle çok fazlaya geliyor. Kaçırdım ya üzüldüm.

Vallahi ben kendi bankamla faizsiz 3 taksit avantajıyla aldım ilaç gibi geldi. Bankanızdaki kampanyalara bir göz atın. Bende orada fark ettim faizsiz 3 taksit avantajını ama hala alınabilir. Soğutucusuz modelleri 4000- 4300 arasında geziyor. Sinerji bilgisayarda bir kaç gün önce 4200 civarındaydı onlarda da artmış. Yılbaşından sonra tahminim daha da yükselebilir. O yüzden dolayı aldım bende ama almamış olsaydım ve şu anki dediğiniz fiyat 4299 TL olsa yine alırım.

Son düzenleme:
Vallahi ben kendi bankamla faizsiz 3 taksit avantajıyla aldım ilaç gibi geldi. Bankanızdaki kampanyalara bir göz atın. Bende orada fark ettim faizsiz 3 taksit avantajını ama hala alınabilir soğutucusuz modelleri 4000- 4300 arasında geziyor. Sinerji bilgisayarda birkaç gün önce 4200 civarındaydı onlarda da artmış. Yılbaşından sonra tahminim daha da yükselebilir. O yüzden dolayı aldım bende ama almamış olsaydım ve şu anki dediğiniz fiyat 4299 TL olsa yine alırım.

Cevap için teşekkürler. Evet soğutuculu olmasından dolayı bende öyle düşünüyorum. Siz hangi bankadan almıştınız?

Cevap için teşekkürler. Evet soğutuculu olmasından dolayı bende öyle düşünüyorum. Siz hangi bankadan almıştınız?

Garanti. Herkes faydalanabiliyor mu taksitten emin değilim ama. Çünkü taksit kampanyası 'size özel' şeklinde mesaj olarak geldi. Yine de müşterisiyseniz bir bakın kampanyalarına.

Geri
Yukarı