Kingston Fury Renegade alınır mı?

Bütçe
2600

Peanut35

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar,
Gigabyte Z490 Elite AC anakartım 10600KF işlemcim var.
Biliyorum anakart PCI-e 3.0 fakat bu ürün 4.0 vadedilen hızları alamayacağım fakat geleceğe yatırım olsun diye alacağım 2600TL'ye buldum Amazon'da sizce almalı mıyım? Bilgisayarımda Kingston A2000 var 500GB kullandığım boş slotlardan birine takacağım oyun ve diski bölüp Windows kuracağım.

Merhaba dostlar,
Gigabyte Z490 Elite AC anakartım 10600KF işlemcim var.
Biliyorum anakart PCI-e 3.0 fakat bu ürün 4.0 vadedilen hızları alamayacağım fakat geleceğe yatırım olsun diye alacağım 2600TL'ye buldum Amazon'da sizce alınır mı? Bilgisayarımda Kingston A2000 var 500GB kullandığım boş slotlardan birine takacağım oyun ve diski bölüp Windows kuracağım.

Alınabilir.

Merhaba,

1TB Gen4 F/P:
Sepette: 2159TL, şu an bu model için en düşük fiyat. Anakartınızın kendi M.2 soğutucu blokları var fakat şu an bu modelin soğutucu blok olmayanı, soğutucu blok olandan daha pahalı.

2TB Gen3 F/P:
Bu modelin en düşük fiyatı. Hatta 2TB Gen3 NVMe M.2 SSD için şu an en düşük fiyatlı F/P ürün.

Son düzenleme:
Merhaba,

1TB gen4 F/P:
Sepette: 2159TL, şu an bu model için en düşük fiyat. Anakartınızın kendi M.2 soğutucu blokları var fakat şu an bu modelin soğutucu blok olmayanı, soğutucu blok olandan daha pahalı.

2TB gen3 F/P:
Bu modelin en düşük fiyatı. Hatta 2TB gen3 NVMe M.2 SSD için şu an en düşük fiyatlı F/P ürün.

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için Kioxia marka bir adet SSD çöpe attım o yüzden iyi anılarım yok o marka ile. Vatandan almak en mantıklısı gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı