Kingston HyperX Cloud Stinger vs Plantronics RIG 500 PRO

Dexan

Hectopat
Merhaba arkadaşlar.

İlk defa bir oyuncu kulaklığı almaya karar verdim ve technopat'taki önerileri incelemeye başladım. Bu incelemeleri yaparken bir de www.versus.com web sitesine denk geldim.

Bu web sitesinde "Kingston HyperX Cloud Stinger" ile yaptığım karşılaştırmalarda, Cloud Stinger bir çoğundan daha yüksek puan almış olarak görünüyordu, ta ki karşılaştırmaya Plantronics RIG 500 PRO ekleyene kadar.

CS:GO, PUBG vs. tarzı oyunlardan çok World of Warcraft gibi online oyunlar oynayan birisiyim. Benim için mikrofonun iyi olması (arka sesleri almaması - kulaklıktan gelen sesi yansıtmaması) ve kulağımda baskı yapmaması/ağrıtmaması biraz daha önemli. Aynı zamanda film izlerken ve müzik dinlerken de kullanmayı istiyorum. Bu açıdan özellikle bassının iyi olması da tercih sebebidir.

Sizce bunlardan hangisini tercih etmeliyim? Veya linkteki karşılaştırmada bulunan kulaklıklardan başka bir tanesini mi seçmeliyim? Ya da bu fiyat aralıklarında sizin önerebileceğiniz başka kulaklar var mı?

Son düzenleme:
Anakartınızın modelini belirtirseniz size yardımcı olabilirim.
Cloud Stinger kullanıcısıyım.
Yardımcı olmaya çalıştığın için teşekkür ederim.
Karşılaştırmada bulunan kulaklıklardan vazgeçip Sennheiser GSP 300 aldım. Yaklaşık 10 gündür kullanıyorum. İlk mesajımda belirttiğim isteklerimi yeterince karşılıyor.

Yardımcı olmaya çalıştığın için teşekkür ederim.
Karşılaştırmada bulunan kulaklıklardan vazgeçip Sennheiser GSP 300 aldım. Yaklaşık 10 gündür kullanıyorum. İlk mesajımda belirttiğim isteklerimi yeterince karşılıyor.
Merhaba dostum bende aldım 500 liraya indirimden ama kulaklarımı çok acıttı yeni olduğu içinmi acaba zamanla alışırmı bilemedim sende de aynı sorun oldumu? İade etmeyi düşünüyorum. İade etmekteki diğer amacım Dolby Atmos desteği olamaması ve Rıg 500 almayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı