Kingston HyperX Predator 16 GB 2666MHz DDR4 alınır mı?

Hocam eğer 32 gb yapma düşünceniz varsa 16 gb alın. Ama diyorsanız ben yükseltme yapmayacağım o zaman 2x8 e yönelmeniz daha doğru olacaktır.

Sistemde halihazırda RAM var mı?

Yoksa tek kanal yerine çift kanal bellek kullanmanızı öneririm. Bu üründen 2 adet alabilirsiniz:

Intel 10 nesil zaten i3 ve i5'de 2666 MHz üzerine çıkamıyor. 2666 MHz RAM 1.2 Volt ile çalıştığı için düşük voltaj daha az enerji dolayısı ile daha az ısınması demektir. Yinede 3000'ya da 3200 takılabilir o zamanda CL16 diye aldığın RAM CL18'de çalışabilir. Örnek (VULCAN TUF Gaming Alliance DDR4 overclocking desktop memory modules ) specification da görebilirsin :)

Arkadaşlar, (HX432C16PB3K2/16) kodlu Kingston 16GB(2x8) HyperX Predator Siyah 3200mhz CL16 DDR4 Ram i tanınan bi teknoloji sitesinden sipariş verecektim. Satıcının ürün kodu filan aynı hatta uluslarası barkod u da var ama kutusu 2018 cıkan siyah kırmızı yerine farklı olarak rengi KIRMIZI / BEYAZ. Diğer sitelere de baktım; amazondur incehasptır filan kutu yine siyah. Şimdi içime kurt düştü ürünün orijinal olmama gibi bi durumu da olmaz sanmıyorum çünkü arayıp sordum çok net bir cevapla ürün barkod kodundan kontrol edebilirsiniz dendi. Sitesinde zaten barkod kontrol no su da mevcut. Bu farklllık sizce neden ? Ambalaji mi yenilenmiş veya Special edition filan mi veya bizim ülkeye ithal ürün mü?? Görselde.
CollageMaker_20210511_225608588.jpg
Saygilar

Geri
Yukarı