Elektronik Kingston KC3000 2TB PCIe 4.0 NVMe SSD 2.990 TL

edgawm

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu fiyatlarda son günleri olabilir. İhtiyacı olan değerlendirsin.

1233.png

Link : Kingston KC3000 2TB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD, SKC3000D/2048G, 7000MB/s Okuma ve Yazma

DRam List : Mevcut

Geçen yaklaşık aynı fiyattan aynı satın alma seçeneği ile 2 adet satın almıştım. Gayet güzel bir satın alma deneyimiydi. Zaten üründen 1 tane de elimde vardı ve gayet memnundum. Tavsiye ederim, kaçırılmaması gereken bir fırsat.

2 TB KC3000 PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD'nin her sistem toplayanın ihtiyacı olan bir parça olduğuna dikkat çekmek isterim.

Geçen yaklaşık aynı fiyattan aynı satın alma seçeneği ile 2 adet satın almıştım. Gayet güzel bir satın alma deneyimiydi. Zaten üründen 1 tane de elimde vardı ve gayet memnundum. Tavsiye ederim, kaçırılmaması gereken bir fırsat.

2 TB KC3000 PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD'nin her sistem toplayanın ihtiyacı olan bir parça olduğuna dikkat çekmek isterim.
Ben de almıştım dün kurulum yaptım. Anakartın kendi heatsinki var hem alt hem üst katmanda thermal pad var. Bu m2 daha kalın normal m2 lere göre. Sence zarar görme ihtimali var mı, sıkışir mi?

Bu arada Aralıksız 4 saat kullanımda 43 dereceyi geçmedi 7100 okuma 7000 yazma var

İlgili SSD'yi X670E-PLUS Anakart ile kullanmaktayım. Benim sistemimde çok yüksek güç tüketen bileşenler mevcut. Ekran kartına yakın bir yuvaya özellikle işlemci ile ekran kartı arasındaki bir yuvaya taktıysan ısı değerlerin gayet normal, herhangi bir ezilme olmaz.

Son düzenleme:
İlgili SSD'yi X670E-Plus Anakart ile kullanmaktayım. Benim sistemimde çok yüksek güç tüketen bileşenler mevcut. Ekran kartına yakın bir yuvaya özellikle işlemci ile ekran kartı arasındaki bir yuvaya taktıysan sıcaklık değerlerin gayet normal, herhangi bir ezilme olmaz.

Ben de Z690 ROG STRIX ile kullanıyorum en hızlı slot işlemci altı olduğundan mecburen oraya takmak zorunda kaldım. Açıkçası korkup heatsink vidasını çok hafif gevsetmistim. Diğer M.2'lere baktım hepsi 2.22mm ya da 2.38mm bizimki 3.5mm :)

Geri
Yukarı