Kingston KC3000 CrystalDiskMark sonuçları normal mi?

Properson

Decapat
Merhaba. Dün yeni aldığım SSD'yi test ettim ama sonuçlar biraz garip geldi açıkçası. İki fotoğraf ekliyorum, biri benim yaptığım testin sonuçları; diğeri sosyalde başka bir kullanıcının daha önce paylaştığı, aynı diske ait sonuçlar. Benim yaptığım testte 3. sıradaki değerlerin oldukça düşük çıktığını görebilirsiniz.

CrystalDiskMark yazılımının 8.0.4C sürümünü gezginler sitesinden indirdim ve direkt kurup hiçbir ayar yapmadan testi başlattım!

Dosya Ekleri

• IMG_20230820_035907.jpg
    IMG_20230820_035907.jpg
    209,7 KB · Görüntüleme: 93
  • Ekran görüntüsü 2023-05-30 204956.png
    Ekran görüntüsü 2023-05-30 204956.png
    39 KB · Görüntüleme: 95
Son düzenleyen: Moderatör:
N11 Elmacık satıcısından aldım. Sosyalde çoğu kişi güvenilir olduğunu söylüyor.

Elmacık bu piyasadaki en güvenilir firmalardan birisidir. Bir ürün alacaksam önce bunlara bakıyorum hem göreceli olarak uygun fiyata da veriyorlar. Tek sorun ellerinde artık ekran kartı stoku pek bulunmuyor, sanırım mining furyasından sonra oldu bu durum halen düzelmedi.

Yazılımda SSD gözüküyor mu kontrol et.
Programı indiriyorum şimdi. İnince güncelleyeceğim.

Elmacık bu piyasadaki en güvenilir firmalardan birisidir. Bir ürün alacaksam önce bunlara bakıyorum hem göreceli olarak uygun fiyata da veriyorlar. Tek sorun ellerinde artık ekran kartı stoku pek bulunmuyor, sanırım mining furyasından sonra oldu bu durum halen düzelmedi.
Sosyalde hep benzer şeyler yazılmış. Satıcıyla ilgili bir şüphem kalmadı artık ama acaba satıcının da fark etmeden sahte ürün satması mümkün müdür?

Programı indiriyorum şimdi. İnince güncelleyeceğim.

Sosyalde hep benzer şeyler yazılmış. Satıcıyla ilgili bir şüphem kalmadı artık ama acaba satıcının da fark etmeden sahte ürün satması mümkün müdür?

Mümkün değil hocam direkt distribütörden alıyorlar, öyle bir şey olursa çok kelle gider. Vatan Bilgisayar'ın sahte ürün satma olasılığıyla bu firmanın sahte ürün satma olasılığı aynı, sen düşün yani. Ayrıca TP-Link yetkili bayiisi bunlar.

Geri
Yukarı