Elektronik Kingston KC3000D 2TB 7000MB/S - 7000MB/S M2 SSD - 3549 TL !

Kendim kullanıyorum çok memnunum.

https://www.hepsiburada.com/kingsto...N5FkREiIeBJ0fS0HB_waAoQ-EALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Konusu açıldı mı takip edemedim, direkt yazdım. Normalde şarjlı pillere bakıyordum 😂

Edit: An itibariyle 4000 TL'ye çıkmış, bu fiyata alınmaz.
Eki Görüntüle 2013207

Başka yerlerde daha uyguna var: İnce Hesap'ta 3649 TL Bu fiyata kesinlikle alınabilir.

İncehesap'tan almak istemeyenler için Tebilon linki:

(Kingston KC3000D 2TB) yoksa (Samsung 980 PRO NVMe M.2, 2 TB) hangisini tavsiye edersiniz ?

Çok teşekkürler, bunu alasım vardı ama 600 lira fiyat farkına değmez demiştim. Heen siparişi geçtim. Diğerini iptal edeceğim.

Rica ederim iyi yapmışsınız. Gerçekten iyi denk geldi. Hem soğutuculu hem de KC3000'in iyileştirilmiş modeli olması cabası. Yoksa soğutucusuz KC3000'e kalacaktık :)

(Kingston KC3000D 2TB) yoksa (Samsung 980 Pro NVMe M.2, 2 TB) hangisini tavsiye edersiniz?

İki modelde üzmez sizi. Bütçeniz hangisine yetiyorsa onu alın. Ama illa hangisi ağır basıyor derseniz, 980'in 1TB'lık versiyonunu kullanıyorum gayet memnunum. 980 düşünülebilir.

Son düzenleme:
(Kingston KC3000D 2TB) yoksa (Samsung 980 PRO NVMe M.2, 2 TB) hangisini tavsiye edersiniz ?
980 Pro 2 TB tavsiye etmiyorum çünkü gereksiz derecede pahalı. KC3000D'nin olmama gibi bir durumu yok, Tebilon ve İncehesap'ta mevcut. Eğer ürünler biterse 1 hafta içinde başka yerlerde indirime giriyor. Bu ay indirim ayı olduğu için mutlaka indirime girecektir zaten çok satılan ve talep gören bir model. Bunun dışında yukarıda arkadaşın attığı Fury soğutuculu modeli +200 TL bütçeniz çıkarsa öneririm. Ben bilerek soğutucu olmayan model seçtim çünkü PS5'te de kullanılabiliyor. Arkadaş zaten konusunu da açmıştı yakın zamanda, o konu üzerinden kullananların yorumlarına da bakabilirsiniz. Üst seviye ürünler olduğu için eksi yanı olduğunu düşünmüyorum Fury modeli hariç diğerlerini ben de aktif olarak kullanıyorum ve memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı