Elektronik Kingston KC3000D 2TB 7000MB/S - 7000MB/S M2 SSD - 3549 TL !

G3BEN

Hectopat
Makaleler
1
Kendim kullanıyorum çok memnunum.

https://www.hepsiburada.com/kingsto...N5FkREiIeBJ0fS0HB_waAoQ-EALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Konusu açıldı mı takip edemedim, direkt yazdım. Normalde şarjlı pillere bakıyordum 😂

Edit: An itibariyle 4000 TL'ye çıkmış, bu fiyata alınmaz.
1.png

Başka yerlerde daha uyguna var: İnce Hesap'ta 3649 TL Bu fiyata kesinlikle alınabilir.

Son düzenleme:
Hocam linkle 4 bin küsur.
Düzelttim teşekkürler. Ürün iyi olduğundan çabuk stok tükendiğini görünce fiyatı yukarı çekmişler.
Hala daha İncehesap'ta indirimde, oradan da alınabilir fiyat çok iyi.

Kingston Fury Renegade 2TB modeli teknosada 4050tl civarındaydı. Aralarında kaldım. Almışken en iyisini alayım istiyorum.
Bana kalırsa hiç gereği yok. İlk mesajı düzenledim, oradaki linkten İncehesap üzerinden indirimden alabilirsiniz. Fury'nin sadece yazım ömrü biraz daha uzun ancak normal kullanıcı için zaten epey uzun ömür garanti ediyor iki ürün için de firma.
PS 5 uyumlu değil mi?
Maalesef detaylı bilgim yok. Ancak üzerinde soğutucu olmadığı için PS5'e sığacağını düşünüyorum. Tek dikkat edilmesi gereken şey üzerindeki soğutmaya yardımcı etiketi çıkarmak gerekli mi ona emin olamadım. PS5 çıktığında Youtube'da bu etiketi çıkarmadan PS5'in kendi soğutucu bloğunu bunun üzerine koyup montaj yapanlar vardı. Videolara bakın, eğer etiketi sökmeden montaj yapılan herhangi bir SSD varsa sürücü olarak bu model PS5 ile uyumlu.

Düzelttim teşekkürler. Ürün iyi olduğundan çabuk stok tükendiğini görünce fiyatı yukarı çekmişler.
Hala daha İncehesap'ta indirimde, oradan da alınabilir fiyat çok iyi.

Bana kalırsa hiç gereği yok. İlk mesajı düzenledim, oradaki linkten İncehesap üzerinden indirimden alabilirsiniz. Fury'nin sadece yazım ömrü biraz daha uzun ancak normal kullanıcı için zaten epey uzun ömür garanti ediyor iki ürün için de firma.

Maalesef detaylı bilgim yok. Ancak üzerinde soğutucu olmadığı için PS5'e sığacağını düşünüyorum. Tek dikkat edilmesi gereken şey üzerindeki soğutmaya yardımcı etiketi çıkarmak gerekli mi ona emin olamadım. PS5 çıktığında YouTube'da bu etiketi çıkarmadan PS5'in kendi soğutucu bloğunu bunun üzerine koyup montaj yapanlar vardı. Videolara bakın, eğer etiketi sökmeden montaj yapılan herhangi bir SSD varsa sürücü olarak bu model PS5 ile uyumlu.

Rica ederim. Şimdi attığınız linkten baktım. Fiyat uygun ama taksit yapmak istediğimiz zaman üstüne çok fazla koyuyor ya.

PS 5 uyumlu değil mi?
Evet direkt olarak Ps5 compatible sertifikası var.
Rica ederim. Şimdi attığınız linkten baktım. Fiyat uygun ama taksit yapmak istediğimiz zaman üstüne çok fazla koyuyor ya.
World card'larda belli bir miktara kadar tam hatırlamıyorum ama 20bin liraydı sanırsam, tek çekimi faizsiz 4 taksit yapabiliyordu. İsterseniz bi bankanızla görüşün.

Garanti edemem ama ben Yapıkredi sanal kart ile almıştım yazın aynı fiyata banka SMS ile 150 TL fark ile 3 taksite bölmüştü. Bir bakın isterseniz.

VakıfBank Click kart ile aldım. SSD ödemesi provizyonda hala ama Steam'den oyun almıştım onun kampanyaları bu şekilde. 2. seçenek umarım 1'den fazla kez kullanılıyordur.

1699896362529.png

Yeni konular

Geri
Yukarı