Kingston KC3000'de de sahte vakası görüldü!

Makaleler
115
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Screenshot_20230313-143320~2.png

Mesut Çevik video paylaşmış. Bir arkadaşı KC 3000 almış ve ne yazık ki sahte çıkmış. Kingston'un SSD yazılımında diski gözükmemiş. Diskin orijinal halini de biraz araştırınca bulmuş ve Çinli bir SSD markasına ait ürün olduğunu bulmuş.

Screenshot_20230313-143646.png

Bu konudan sonra artık sizlerden tek bir şey rica ediyorum. 3-5 liranın hesabını yapmayın, gerekirse 300 lira 500 lira fazla verin, güvenilir satıcılardan SSD alın. Sonra bu tür sahte ürünlerle karşı karşıya kalırsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geçen hafta N11'den Kingston Fury Renegade SSD almıştım. Cumartesi elime geçti, akşamına bu videoya denk geldim. Sistemi yeni topladığım için deneme şansım olmadı. İçim rahat etmediği için iadeye gönderdim umarım kabul ederler paketini açmamıştım. İade olursa Kingston'ın yetkili satıcılarından Vatan, İtopya vb. mağazalardan almayı düşünüyorum...

Eki Görüntüle 1699918

Mesut çevik video paylaşmış. Bir arkadaşı kc 3000 almış ve ne yazık ki sahte çıkmış. Kingston'un SSD yazılımında diski gözükmemiş. Diskin orijinal halini de biraz araştırınca bulmuş ve Çinli bir SSD markasına ait ürün olduğunu bulmuş.

Eki Görüntüle 1699919

Bu konudan sonra artık sizlerden tek bir şey rica ediyorum. 3-5 liranın hesabını yapmayın, gerekirse 300 lira 500 lira fazla verin, güvenilir satıcılardan SSD alın. Sonra bu tür sahte ürünlerle karşı karşıya kalırsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Amazon Almanya'dan alsaymış daha iyi olurdu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu videodan sonra N11'den hiçbir teknolojik alet almam. Bitpazarı gibi oldu iyice.

Ayrıca bu tür adamların böyle şeylere düşmesi trajikomik.

Hepimiz açıp Akakçe'den en uygun fiyatlı olanı almıyor muyuz? Birçoğumuz yapıyoruz e satıcıda da 8, 5-9 puan görünce güvenip alıyoruz.

Videoda dendiği gibi bilmeyen adam ne dikkat etmez ki çakma orijinal alır bakar hızlı memnunum yazar geçer.

Hepimiz açıp Akakçe'den en uygun fiyatlı olanı almıyor muyuz? Birçoğumuz yapıyoruz e satıcıda da 8, 5-9 puan görünce güvenip alıyoruz.

Videoda dendiği gibi bilmeyen adam ne dikkat etmez ki çakma orijinal alır bakar hızlı memnunum yazar geçer.
Bu adamlar sponsorsuz iş yapmıyor, İtopya, İncehesap, HB her neyse. Neyin ne olduğunu bilmesi gerekiyor diye düşünüyorum. Oldu ki toplulukta "KC3000 buldum çok ucuz, bu da linki" deseydi ne olacaktı?

Sağlam bile olsa N11'den yedek parça dışında bir şey almıyorum, sizi bilemem tabii. Trendyol'da bu şekilde. Çünkü bu mağazalar çok sorgulamadan havuza katıyor.

Ayrıca N11'in ürünü yayından çekmemesi de normal değil.

Dalga geçiyorlar sanırım. Yeni sistem topladım sabahtan beridir kurulum yapmaya çalışıyorum. Sorunun nerede olabileceğini araştırırken bir baktım aynı belirtiler benim SSD'nin kutusunda var.
Hangi saticidan aldiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı