Kingston Kyson vadettiği hızı vermiyor

MarioGladiator

Yoctopat
Forumda birçok kişinin önerisi ile Kingston Datatraveler kyson 3.2 flash bellek aldım, 230 okuma hızı veriyor dediler ama aldığım hız 70 okuma 20 yazma. Rezalet bir ürün, başka kişilerin de mağdur olmasını istemiyorum. Neden böyle oldu ben de bilmiyorum, almayın aldırmayın. Mağdur oldum, iade de kabul etmediler paketi açtım diye. Almayın aldırmayın arkadaşlar.

Flash belleği uyumlu bir USB 3.2 portuna mı taktınız peki de vadettiği hızları veremedi? Kaldı ki zaten uyumlu portta bile o hızı çok kısa süre verebilir ardından ısınır ve hız düşer ki bu flash bellekler için doğal bir durum.

Forumda birçok kişinin önerisi ile Kingston Datatraveler kyson 3.2 flash bellek aldım, 230 okuma hızı veriyor dediler ama aldığım hız 70 okuma 20 yazma. Rezalet bir ürün, başka kişilerin de mağdur olmasını istemiyorum. Neden böyle oldu ben de bilmiyorum, almayın aldırmayın. Mağdur oldum, iade de kabul etmediler paketi açtım diye. Almayın aldırmayın arkadaşlar.

Başka bir cihazda denemeden emin olamayız. Belki sizin portta bir sıkıntı vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı