Çözüldü Kingston M.2 SSD'li sistem 35 saniyede açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Reax

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Kingston 500GB M.2
Ekran kartı
Rtx3060
Anakart
Biostar B550MH
İşlemci
Ryzen 5 5600x
Kingston 500 GB M.2 SSD'sini kullanıyorum Windows SSD'ye yüklü. Videoda da gördüğünüz gibi sistem 30-35 saniye içinde açılıyor. Anakart ekranı yaklaşık 30 saniye sonra geliyor Windows ekranı ise ondan yaklaşık 4-5 saniye sonra geliyor. Sorun nedir, monitörde bir sorun olabilir mi acaba çünkü çok geç geliyor ekrana görüntü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-03-31 142326.png
    Ekran görüntüsü 2022-03-31 142326.png
    165,8 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:
Çözüm
BIOS'unu varsayılan ayarlara alıp tekrar deneyebilir misin?
Hocam onu en son denemek istiyorum çünkü sıfırlamadan sonra yapılacak olaylara pek hakim değilim. Başka çözüm önerileri gelmezse yapıcam.
Sorunu buldum sanırım yeni konu.
Kingston 500 GB M.2 SSD'sini kullanıyorum Windows SSD'ye yüklü. Videoda da gördüğünüz gibi sistem 30-35 saniye içinde açılıyor. Anakart ekranı yaklaşık 30 saniye sonra geliyor Windows ekranı ise ondan yaklaşık 4-5 saniye sonra geliyor. Sorun nedir, monitörde bir sorun olabilir mi acaba çünkü çok geç geliyor ekrana görüntü.

VID_20220331_142823.mp4 - 66.4 MB

Monitöründe sorun var sanırım. Videoyu indirip bakıyorum şimdi.

Artı -1 Eksi
BIOS'unu varsayılan ayarlara alıp tekrar deneyebilir misin?
Hocam onu en son denemek istiyorum çünkü sıfırlamadan sonra yapılacak olaylara pek hakim değilim. Başka çözüm önerileri gelmezse yapıcam.
Sorunu buldum sanırım yeni konu.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı