Kingston NV2 M.2 SSD nasıldır?

Alınabilir. O bütçeye şuna da bakılabilir.

Okuma yazma hızları düşük geldi biraz. 50 lira için o kadar performans düşürmek mantıklı değil sanki.

Okuma yazma hızları düşük geldi biraz. 50 lira için o kadar performans düşürmek mantıklı değil sanki.
Okuma-yazma hızının yanında önemli bir nokta daha var: DRAM. NV2'de DRAM bulunmadığı için yüksek boyutlu aktarımlarda SSD o hızı uzun bir süre koruyamaz. Ayrıca DRAM içeren modeller genel olarak DRAM içermeyen modellere göre daha uzun ömürlüdür. Burada önemli olan nokta alacağınız ürünü ne için kullanacağınızdır.

Okuma-yazma hızının yanında önemli bir nokta daha var: DRAM. NV2'de DRAM bulunmadığı için yüksek boyutlu aktarımlarda SSD o hızı uzun bir süre koruyamaz. Ayrıca DRAM içeren modeller genel olarak DRAM içermeyen modellere göre daha uzun ömürlüdür. Burada önemli olan nokta alacağınız ürünü ne için kullanacağınızdır.
Ev kullanımı için alacağım aslında. Birkaç oyun arada bir o kadar.

Ev kullanımı için alacağım aslında. Birkaç oyun arada bir o kadar.
Gündelik işler ve işletim sistemi için genel olarak DRAM içeren bir model daha mantıklı olabilir ancak Exceria modeli için kronik sorunların olduğuna dair genel yorumlar okudum. Ancak bu konudan emin değilim. Özellikle yurtdışı kaynaklı forumlara da göz atabilirsiniz bu konunun araştırması için. NV2'de kötü bir model değil ancak onu belirteyim.

Bende su an bir sknti yok degerleri çok iyi keyifle kullaniyorum uzun kullanimda ne olur bilemem

Geri
Yukarı