Kingston NV2 SNV2S/1000G neden ucuz?

palamutyaşar

Centipat
Daha fazla  
Son düzenleme:
Kioxia Exceria G2 1TB öneririm bunun yerine. Daha düşük okuma ve yazma hızı var ama DRAM bulunduruyor. DRAM'in yararı dosya aktarımlarında SSD'nin hızında dalgalanmayı engellemesidir. Ayrıca hem NAND yongalarında geçici dosyaların yük altına girmesini engeller hem de SSD'nin daha kararlı çalışmasına olanak sağlar. PCI-e 3.0 diye önyargınız olmasın, benimde anakartımda PCI-e 4.0 M.2 portu var ancak bu M.2 SSD'yi taktım ve problemsiz kullanıyorum. Karar sizin.

Son düzenleme:

B660M-K anakartına takmayı düşünüyorum.

V-RAM yok filan diyorlar; bunun eksisi nedir?

Bunun yerine başka ne alabilirim?
Genel olarak SSD'lerde düşüş söz konusu.
Bunu alabilirsin onun yerine, V-RAM değil DRAM ayrıca.
Exceria G2'de DRAM bulunuyor, DRAM bulunan M2'lerde kolay kolay performans (okuma-yazma) düşüşü olmaz. Ömrü artar, önbellek görevi görüyor.

@wennzy @Lisser
Teşekkür ederim cevaplarınız için.

Bu linkteki modelde de D-RAM bulunuyor mu acaba?
Evet, var.

1682027532411.png

@wennzy @Lisser

Bu ürün alınır mı arkadaşlar?

Neden soruyorum, çünkü konunun başında tavsiye ettiğiniz Kioxia markasının ısınma şüphesi aklımı çalıyor. Bendeki 500 GB'lik Kioxia'da ısınma sorunu yaşıyorum.

Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Gerçi linkteki ürünün de depozito ve ithalat giderleri devreye girince fiyatı şişiyormuş şimdi fark ettim. :(

@wennzy @Lisser

Bu ürün alınır mı arkadaşlar?
DRAM yok. Western Digital markasının giriş seviyesi M.2'lerinden. Alınabilir ancak Kioxia daha iyi olur kanaatimce.

Neden soruyorum, çünkü konunun başında tavsiye ettiğiniz Kioxia markasının ısınma şüphesi aklımı çalıyor. Bendeki 500 GB'lik Kioxia'da ısınma sorunu yaşıyorum.

Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Ne kadar ısınıyor?

Geri
Yukarı