Kingston NV2 vs Kioxia Exceria

Ama pcl. 3.0 nasıl daha iyi olabilir. İyi olan yönü ne?

Dram ikisindede yok zaten. Pcl. E 4.0 ların en kötüsü olabilir ama onunla neden kıyaslandığınızı anlamadım.
Hayır, Kioxia'da DRAM var. O hızı zaten fark edemeyeceksiniz bilgisayarın açılış-kapanış, oyunların yüklenme süreleri SATA SSD'ler ile en fazla 2-3 saniye oynuyor. Anakartınızda 2. M.2 slotu yoksa geçmek anlamsız olur.

Ama pcl. 3.0 nasıl daha iyi olabilir. İyi olan yönü ne?

Dram ikisindede yok zaten. Pcl. E 4.0 ların en kötüsü olabilir ama onunla neden kıyaslandığınızı anlamadım.
  • İşlemci: R5 3600
  • Anakart: B450 Gigabyte
  • RAM: 2x8 3200MHz CL 16 DDR 4
  • SSD: Samsung 970 EVO Plus
  • Kasa: Marka bilmiyorum ama 7 fanlı RGB'li
  • Güç kaynağı: 500 watt sertifikalı
  • Ekran kartı: ASUS TUF Gaming 3 fanlı 2 yıl garantili V1 modeli.
Eğer sisteminizi değiştirmediyseniz ve bu haldeyse anakartınız PCI-e 4.0 desteklemiyor.

Hayır, Kioxia'da DRAM var. O hızı zaten fark edemeyeceksiniz bilgisayarın açılış-kapanış, oyunların yüklenme süreleri SATA SSD'ler ile en fazla 2-3 saniye oynuyor. Anakartınızda 2. M.2 slotu yoksa geçmek anlamsız olur.

• İşlemci: R5 3600
  • Anakart: B450 Gigabyte
  • RAM: 2x8 3200MHz CL 16 DDR 4
  • SSD: Samsung 970 EVO Plus
  • Kasa: Marka bilmiyorum ama 7 fanlı RGB'li
  • Güç kaynağı: 500 watt sertifikalı
  • Ekran kartı: ASUS TUF Gaming 3 fanlı 2 yıl garantili V1 modeli.
Eğer sisteminizi değiştirmediyseniz ve bu haldeyse anakartınız PCI-e 4.0 desteklemiyor.
Sistemi değiştim . Ama kioxia da Dram yok. Nasıl var diyosun. Bana olduğunu gösterebilir misin?

Sistemi değiştim . Ama kioxia da Dram yok. Nasıl var diyosun. Bana olduğunu gösterebilir misin?
Var hocam işte neye inatlaşıyorsunuz?
Ekran görüntüsü 2022-12-04 155041.png

Yeni konular

Geri
Yukarı