Kingston vs Crucial RAM

Mmelih

Hectopat
Bu iki ürün arasında kaldım. Kingston'un CL değeri 15, Crucial'ın 19. Aradaki fiyat farkı değer mi?

Aradaki fiyat farkı 50tl, performans olarak tofaş vs ferrari gibi olur. C19 ve C15 arasında ciddi bir fark var.

Onları çıkartıp bu RAM'den iki tane alsan ve onları da satsan çok iyi olur. Elindeki RAM'ler C19 olduğu için, yeni alacağın RAM'de C19 çalışır. Kötü olana göre yani.
Zaten çift kanal var. Dual Channel kullanacağım için onları çıkaracağım. Yeni aldığım RAM'ler C15 de çalışmaz mı bu şekilde yaparsam? Senin dediğin ekleme yaparsam galiba. Ben içindekileri çıkarıp bunları takacağım.

Zaten çift kanal var. Dual Channel kullanacağım için onları çıkaracağım. Yeni aldığım RAM'ler C15 de çalışmaz mı bu şekilde yaparsam? Senin dediğin ekleme yaparsam galiba. Ben içindekileri çıkarıp bunları takacağım.
İçindekileri çıkarıp takacaksan C15'te çalışır. C19 ve C15 ikisini birlikte takarsan, ikisi de C19 olarak çalışır. Eski RAM'leri çıkaracağını bilmiyordum o yüzden bilgilendirmek istedim.

Eğer o CL19 hazır elindekileri kullanmiyacaksan Kingston al yok onlar ile beraber kullanım dersen Cruical.

Kullanmiyacak gibisiniz Kingston alın.
Aynen öyle. Teşekkür ederim.
Aynen, uyum sorunu farklı versiyonlarda bile olabiliyor. Aynı yerden sipariş vermeniz en iyisi olur.
Teşekkür ederim.
Kingston ram i aldım. Üstünde supports Intel yazıyor. İşlemcim amd. Sıkıntı yaşar mıyım?

Son düzenleme:
ben circual 8 gb ram ve kingston un 8 gb ramini aynı anda kullanıyorum bilgisayarımın adı casper nirvana S500 başta 8 gb kingston vardı circual ı ben ekledim

Geri
Yukarı