Kingston W300 240 GB SSD düşük performans

• Konuyu başlatan helpmert
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 1B
H

helpmert

Ziyaretçi
upload_2014-8-9_9-3-41.png

4 ay önce Vatan'dan Kingston W300 serisi 450 okuma 450 yazma 240 GB SSD aldım. PC'mde Sata 3 desteği var ve Windows hemen açılıyordu. Windows 7 kurmuştum. Önceden toplar birleşmeden direk masaüstü geliyordu ama şimdi ne olduysa toplar birleşiyor, ancak öyle açılıyor.

SSD Benchmarker ile test ettiğimde değerlerin epey düştüğünü gördüm. 450 okuma 450 yazma var ama bu hızlar acayip düşük geldi bana. SSD'yi bozdum mu yoksa bir ayar mı yapmalıyım?

Anakarttaki tüm Sata portlarını test edip hız testi yaptım, en hızlısı bu.

Aynı SSD'den arkadaşımda var, onda 400 küsürat hız çıkıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kingston HyperX 3K 120 GB SSD almıştım. Ürün yavaşladı ve garantiye yolladım. Bire bir değiştirdiler. Garantiye yollayın. Bir moderatör bana inanmamıştı. '' SSD yavaşlamaz.'' diyerek yalan söylediğimi iddia etmişti. SSD yavaşlaması olabiliyor.

Kingston HyperX 3K 120 GB SSD almıştım. Ürün yavaşladı ve garantiye yolladım. Bire bir değiştirdiler. Garantiye yollayın. Bir moderatör bana inanmamıştı. '' SSD yavaşlamaz.'' diyerek yalan söylediğimi iddia etmişti. SSD yavaşlaması olabiliyor.

Ya anneme dedim. Annem garantide mahvedeceklerini söyledi. Garantiye hiç güvenim yok ama, gönderirsem kaç günde gelir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hımm anladm ben vatandan aldım vatanamı götüreyim yoksa kingstyon servisimi bulayım?

Bu araada türkçeye uy diyen arkadas Napayım alışkanlik olmuş kardesm

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı