Kinguin güvenilir mi?

kerembolone

Decapat
Daha fazla  
Merhaba iyi günler. Steam dolara geçti malum fiyatlarda uçtu. Bu sebepten daha uyguna Kknguin'den bir oyun alacağım. Sizce güvenilir mi? Oyun Steam'de 10 dolar Kinguin'de 105TL.

Merhaba iyi günler. Steam dolara geçti malum fiyatlarda uçtu. Bu sebepten daha uyguna Kknguin'den bir oyun alacağım. Sizce güvenilir mi? Oyun Steam'de 10 dolar Kinguin'de 105TL.

Kinguin'de hem hesap satılıyor hem de Steam Key. Hesap değil ama Steam Key olanlardan alın alacaksanız. Ben 6-7 tane oyun aldım bu şekilde sorun çıkmadı.

Sağolun hocam.

Motorsport Manager almayı düşünüyorum. Ve belki başka bir şeyler daha.

Baktım da birçok farklı bölge için var bu oyun Kinguin'de, bölgeden bağımsız olan versiyonu şu linkteki:

Mesela şu da var daha ucuz ama Amerika ve Avrupa'da sadece kullanılabilir diyor. Türkiye buna dahil mi açıkçası emin değilim ama ben Kinguin'de aldığım bütün oyunları region - free olanlardan aldım şu ana kadar ve bir sorunla karşılaşmadım.

Baktım da birçok farklı bölge için var bu oyun Kinguin'de, bölgeden bağımsız olan versiyonu şu linkteki:

Bende buna bakıyordum. Sağ olun hocam hayırlı akşamlar.

Mesela şu da var daha ucuz ama Amerika ve Avrupa'da sadece kullanılabilir diyor. Türkiye buna dahil mi açıkçası emin değilim ama ben Kinguin'de aldığım bütün oyunları region - Free olanlardan aldım şu ana kadar ve bir sorunla karşılaşmadım.

Türkiye'de etkinleştirilemez yazıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı