Kinguin'de 5 oyun 123 TL

fatih murdock

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba.

Son zamanlarda indie tarzda oyunlar için key siteleri ülkemizde fazlasıyla kullanılıyor.
Bende bugün size Kinguin'den bu 5 oyunu 120 130 TL gibi bir fiyata alabileceğinizi söyleceğim.

İçlerindeki oyunlar belki size hitap etmeyebilir ancak Steam fiyatları ortalama 10 ile 20 dolar arasında olan bu oyunları denemek de bir fayda var.
Bu sepeti kendim oluşturduğum için biraz fiyatlarda oynama olabilir ve hepsinde de doğrudan ya da dolaylı Türkçe yama da var.

Az önce satın aldım ve Steam kütüphaneme ekledim.
(Oyunları alırken satıcıların puanlarına ve satış rakamlarına da bakınız.)
İşte oyunlar:

Ekran görüntüsü 2024-04-07 235202.png

12aks kodunu da girerseniz %10'luk bir indirimde kazanırsınız.

Yorumlarda oyun hakkında bilgi isterseniz de sorabilirsiniz :) özellikle ben suzerianı oynamak için sabırsızlanıyorum. Tam Türkiye siyaseti gibi bir oyun olduğu söyleniyor.

Son düzenleme:
Şöyle bir sepet yaptım bende, kaliteli çerezlik oyunlar ve bir yüksek bütçeli oyun arayanlar değerlendirebilir hepsi iyi yapıtlar Steam'de ki fiyatları toplam 100$.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-08 005200.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-08 005200.png
    334,5 KB · Görüntüleme: 1.530
Suzerain benimde ilgimi çekti bi deneyeceğim.
Oyun tr yapımı olmasına rağmen çok fazla kelime olduğu için ing hariç hiçbir dile çevrilmemiş. Başta bende bu sebebten almayacaktım ama oyun unity tabanlıymış ve unıty tabanlı oyunlarda unity translate diye gerçek zamanlı çeviri yapan bir program varmış. Suzerianda da sağlıklı çalıştığı söyleniyor.
Hani oyunda tr yama bulamazsan bu şekilde tr çeviri yapıcaksın, söyleyeyim dedim.

Şöyle bir sepet yaptım bende, kaliteli çerezlik oyunlar ve bir yüksek bütçeli oyun arayanlar değerlendirebilir hepsi iyi yapıtlar Steam'de ki fiyatları toplam 100$.
Batora güzel oynamıştım ama callisto için daha beklenebilir. Ben fiyatının daha düşeceğini düşünüyorum.

Atarım kütüphaneye. Oynayacağım oyunlar değiller ama maksat fazlalık olsun.
Yani çok pahalı oyunlar değiller ama oynamayacağım diye de almayın. Mesela ben eskiden böyle atmosferik keşif oyunlarını sevmezdim ama şuan seviyorum :) O yüzden de raji yi aldım. Baya da yorumları güzeldi oyun için.
Yine çok piksel sevmem ama sırf oyun içinde çeşitlilk var diye there is no light i aldım.
Fiyat olarak şans verilebilir fiyatlar. Bugün bir markette bir biskuvi bile 15 20 tlye satıldıktan sonra artık bugün biskuvi almam bu oyunu denerim kafasındayım :D

Oyun TR yapımı olmasına rağmen çok fazla kelime olduğu için ing hariç hiçbir dile çevrilmemiş. Başta bende bu sebebten almayacaktım ama oyun Unity tabanlıymış ve Unity tabanlı oyunlarda Unity translate diye gerçek zamanlı çeviri yapan bir program varmış. Suzerianda da sağlıklı çalıştığı söyleniyor.
Hani oyunda TR yama bulamazsan bu şekilde TR çeviri yapacaksın, söyleyeyim dedim.

Batora güzel oynamıştım ama callisto için daha beklenebilir. Ben fiyatının daha düşeceğini düşünüyorum.

Yani çok pahalı oyunlar değiller ama oynamayacağım diye de almayın. Mesela ben eskiden böyle atmosferik keşif oyunlarını sevmezdim ama şu an seviyorum :) O yüzden de raji yi aldım. Bayağı da yorumları güzeldi oyun için.
Yine çok piksel sevmem ama sırf oyun içinde çeşitlilk var diye there is no light i aldım.
Fiyat olarak şans verilebilir fiyatlar. Bugün bir markette bir biskuvi bile 15 20 TL'ye satıldıktan sonra artık bugün biskuvi almam bu oyunu denerim kafasındayım :D

Hangi program

Yeni konular

Geri
Yukarı