Kinguin'de 5 oyun 123 TL

1712656988522.png

Gofret parasına bile oyun varmiş. Böyle bir sitenin varlığından bile haberim yoktu.

Victoria III alınır mı sizce? HoI IV ve EU IV denedim ama alışamadım.
Humankind definitive edition 126 lira diyor halis mi ya
Caliisto çok ucuz şimdi bende alacağım.

Victoria III kesinlikle alınır. Özellikle gelecek yeni güncelleme ile oyun çok düzelecek.

Bu oyunların bu kadar uyguna gelme sebebi ise Humblebundle'nın Choice abonelik sisteminde bu ay veriliyor olması bu satıcılar yasak olmasına rağmen bu paketi alıp parça parça sizin gibi almak isteyen kullanıcılara kar marjı koyup satıyor. Böyle oyunları parça parça alacağınıza direkt 12$'a bütün oyunları Steam kodu olarak almanızı öneririm. Choice oyunlarına bu linkten bakabilirsiniz.

Bu linkten üye olursanız bana ufak bir bonus veriyor.

Victoria III kesinlikle alınır. Özellikle gelecek yeni güncelleme ile oyun çok düzelecek.

Bu oyunların bu kadar uyguna gelme sebebi ise Humble Bundle'nın choice abonelik sisteminde bu ay veriliyor olması bu satıcılar yasak olmasına rağmen bu paketi alıp parça parça sizin gibi almak isteyen kullanıcılara kar marjı koyup satıyor. Böyle oyunları parça parça alacağınıza direkt 12$'a bütün oyunları Steam kodu olarak almanızı öneririm. Choice oyunlarına bu linkten bakabilirsiniz.

Bu linkten üye olursanız bana ufak bir bonus veriyor.

Hocam kupon kodu var mı? ( Edit 12aks kodu varmış görmedim)

Victoria III, GAMIVO'da AKS25 kodu ile daha ucuza geliyor. 160 TL gibi bir fiyata geliyor. Ben yeni aldım key'i hemen teslim ettiler. Şu anda en ucuz orada galiba. Ayrıca bu fiyatın içine servis fiyatı dahil.
Bu site güvenilir mi birde smart diye birşey oyunlar daha ucuz oluyor onu bir süre sonra istersen iptal edebiliyormusun

Bu site güvenilir mi birde smart diye birşey oyunlar daha ucuz oluyor onu bir süre sonra istersen iptal edebiliyormusun
Toplu oyun alımında uyguna gelebilir ama 1-2 oyun için smart üyelik değmez. Site güvenilir, 6-7 tane cd key'i sorunsuz şekilde teslim aldım. Allkeyshop destekliyor ve indirim koduda veriyor zaten. Ben smart üyeliksiz indirim kodu ile aldım.

Toplu oyun alımında uyguna gelebilir ama 1-2 oyun için smart üyelik değmez. Site güvenilir, 6-7 tane cd key'i sorunsuz şekilde teslim aldım. Allkeyshop destekliyor ve indirim koduda veriyor zaten. Ben smart üyeliksiz indirim kodu ile aldım.
Birde cd keyi almak diğer sitelere göre biraz uğraştıcı diye yorumlar gördüm oraya buraya gir falan doğru mu

Geri
Yukarı