Kinguin'de 5 oyun 123 TL

Birde cd keyi almak diğer sitelere göre biraz uğraştıcı diye yorumlar gördüm oraya buraya gir falan doğru mu
Sanmıyorum aslında gayet basit. Kayıt olun, giriş yapın, oyunu sepete ekleyin, ödeme adımına geçin, kupon yazılan yere indirim kuponunu yazın ve uygulayın, ödeme yöntemine geçin ve satın alın ardından başarılı dediğinde siteye yazdığınız e-posta adresine kod geliyor. doğrulama kutusunu işaretleyin global key falan olduğuna dair ardından kodu görüntüle deyin ve etkinleştirin. Zor bir tarafı yok diğer sitelerle aynı sayılır sadece kod mail adresinize geliyor farklı olan bir bu var. Birde satın alma esnasında sepetinize otomatik olarak smart üyeliği ekliyor fiyatların yazdığı bölgede onu iptal etmek için fiyatın yanında çarpı işareti var ona tıklayıp basic plan derseniz fiyat düşer. zaten ödeme adımında fark edersiniz.

Victoria III kesinlikle alınır. Özellikle gelecek yeni güncelleme ile oyun çok düzelecek.
HoI 4 ve EU 4'e alışamadım, zor geldi. Victoria III daha kolay olur mu?

Victoria III, GAMIVO'da AKS25 kodu ile daha ucuza geliyor. 160 TL gibi bir fiyata geliyor. Ben yeni aldım key'i hemen teslim ettiler. Şu anda en ucuz orada galiba. Ayrıca bu fiyatın içine servis fiyatı dahil.
GAMIVO'da baktım ama Türkiye'de etkinleştirilemez diyor. Etkinleştirebildiniz mi?

Para iadesi aldım ve başka oyun aldım. Aynı oyunu almak istemedim tekrar iade ile uğraşmamak için. Almak istiyorsanız deneyin isterseniz iade konusunda sıkıntı çıkmadı bende 2 kez kabul ettiler.
Bende denedim, Global keyi seçtim ama ROW yollamışlar, yani satıcı kaynaklı bir problem. Ticket açtım bekliyorum bende :)

Global key seçeneğine bakın. Aşağıya global key bırakıyorum. Sayfayı aşağı indirin biraz en ucuz seçeneği satın alın ve sepette aks25 kodunu uygulayın.
Hocam victoria 3 ile ilgili birkaç şey paylaşmışsınızda bende merak ettim. Bu oyunu diğer eu ya da hoi den ayıran nedir? Benim gibi türe yeni birisi victoria 3 ü oynayanbilir mi? Genel olarak vic3 bizden neyi yapmamızı istiyor?

Hocam victoria 3 ile ilgili birkaç şey paylaşmışsınızda bende merak ettim. Bu oyunu diğer eu ya da hoi den ayıran nedir? Benim gibi türe yeni birisi victoria 3 ü oynayanbilir mi? Genel olarak vic3 bizden neyi yapmamızı istiyor?
HOİ4'de olay savaş ve ordu üzerinden yürüyor ve dar bir zaman dilimindesin. EU4 geniş bir zaman diliminde savaş-ekonomi-politika tarafında dengeli bir oyun Victoria III ise ekonomi odaklı bir oyun. Üretim, sanayi, ticaret, toplumsal dinamikler gibi özellikler var yani savaş ağırlıklı bir oyun değil.

HOİ4'de olay savaş ve ordu üzerinden yürüyor ve dar bir zaman dilimindesin. EU4 geniş bir zaman diliminde savaş-ekonomi-politika tarafında dengeli bir oyun Victoria III ise ekonomi odaklı bir oyun. Üretim, sanayi, ticaret, toplumsal dinamikler gibi özellikler var yani savaş ağırlıklı bir oyun değil.
Paradox oyunları zamlanmadan önce hem eu hemde hoi yi almıştım ancak hala oynamaya başlamadım. Öğrenmesi çoğu kişi uzun sürüyor diyordu ancak bu türde tarihi oyunları severim. Vic3 keyi daha da düşerse alıp bir denerim belki de.
Teşekkürler yanıt için @Blackrawen

Yeni konular

Geri
Yukarı