Oyun Kinguin'de Steam fiyatına göre çok düşük fiyatta olan bazı Steam CD Key'ler

Ekran Görüntüsü (101).png

Şunları düşünüyorum, hizmet bedeli diyor 25TL sadece bu kadar mı ekstra ücret kesilecek.

Eki Görüntüle 1895947

Şunları düşünüyorum, hizmet bedeli diyor 25TL sadece bu kadar mı ekstra ücret kesilecek.
Hocam keşke konu mesajını daha dikkatli okusaydınız. Visa altyapısını kullanan bir karttan ödeme yaparsanız çok yüksek bir hizmet ücreti alır. Mastercard altyapısını kullanırsanız bu ücret yüksek oranda daha düşük olur.

%10 %12' den nasıl fazla oluyor ?
Ben de oraya takıldım ancak alışveriş sepeti üzerinde denediğimde ''AKS10'' kodu daha yüksek bir indirim sağlıyor.

Hocam keşke konu mesajını daha dikkatli okusaydınız. Visa altyapısını kullanan bir karttan ödeme yaparsanız çok yüksek bir hizmet ücreti alır. Mastercard altyapısını kullanırsanız bu ücret yüksek oranda daha düşük olur.

Ben de oraya takıldım ancak alışveriş sepeti üzerinde denediğimde "aks10" kodu daha yüksek bir indirim sağlıyor.

Hocam yani sormak istediğim başka ücret alınmayacak değil mi ekstradan sadece orada yazan toplam fiyat alınacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı