Kinguin'deki Keyler Güvenli mi?

İlk olarak bu keyleri sadece alacağınız PC de etkin edebilirsiniz ondan bu kadar ucuz n11 dede çok övmusler keyi satın alınca nasıl olduğunu banada bildirirseniz sevinirim

İlk olarak bu keyleri sadece alacağınız PC de etkin edebilirsiniz ondan bu kadar ucuz n11 dede çok övmusler keyi satın alınca nasıl olduğunu banada bildirirseniz sevinirim
Yani eski PC de olmuyor mu bunu mu demek istediniz? Baya çok yorum var ve hepsi neredeyse 5 yıldız büyük bir ihtimalle bu akşam alırım ama nasıl olduğunu ancak Ağustos gibi yapabilirim çünkü bilgisayarı o ara toplayacağım.

Aynı pcde format atsanız da sorun olmaz bu key anakartinizla birleşiyor ondan tek bu pcde kullanabilirsiniz
Windows 7 bir PC var bende onda da deneyebilirim bu akşam alıp. Ücretsiz iken Windows 10 a güncellenmiştim. Sonrasında format atıldı ve laptop u mu geri Windows 7 yaptım. Windows 10 u çok beğenmiştim fakat oyunlarda biraz düşüş oluyordu FPS olarak. O da ekran kartım eski olduğundan ve optimizasyon güncellemesine kapalı olduğu için olabilir.

Windows 7 olmayacaktır win 10 proya guncelleyin sonra deneyin key Windows 10 pro keyleri laptopa onayladiginiz anda başka bir PC de kullanamazsınız o keyi
Ayrıca deneme yaptıktan sonra banada nasıl olduğunu ve sorun oldumu açıklarsaniz sevinirim

Windows 7 olmayacaktır win 10 proya guncelleyin sonra deneyin key Windows 10 pro keyleri laptopa onayladiginiz anda başka bir PC de kullanamazsınız o keyi
Ayrıca deneme yaptıktan sonra banada nasıl olduğunu ve sorun oldumu açıklarsaniz sevinirim
Ağustos un yarısına kadar garanti yazmış olurum. 1 hafta içinde laptop a alırsam yazarım.

Bu kodlar OEM dediğimiz kodlar. Yalnızca bir bilgisayarda kullanılıyor. Format attıktan sonrada kullanabilirsiniz. Anakart değişince de bu kodu bir daha kullanamazsınız. Sadece sıkıntısı bu. Kısaca tek bilgisayarda kullanıldığı için bu kadar ucuz.
Pahallı olan kodlarda böyle bir sorun mevcut değil. Zaten siz bir bilgisayar için kullanacaksınız. Bu yüzden OEM almak daha mantıklı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı