Kinguin'den alınan Steam key başka hesap tarafından aktif edilmiş

korkusuzz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Kinguin'den Steam key aldım fakat başka Steam hesabı tarafından etkinleştirilmiş. Report ettim şimdi ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• worng.png
    worng.png
    100,3 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleyen: Moderatör:
Hayalimdeki paketi satın almışsınız hocam, 1200 TL etmese dahi paketin içerdiği oyunların yarısından fazlası Steam'de artık satılmıyor. Kinguin güvenilir bir site, geri dönüş yapılacağını düşünüyorum.

Hayalimdeki paketi satın almışsınız hocam, 1200 TL etmese dahi paketin içerdiği oyunların yarısından fazlası Steam'de artık satılmıyor. Kinguin güvenilir bir site, geri dönüş yapılacağını düşünüyorum.

Allah isteyen herkese nasip etsin hocam otomatik teslimat şeklinde geldi key ve başka Steam hesabından etkinleştirilmiş yazıyordu aldığım bu hatayı ekran görüntüsünü yolladım ve İngilizce bir şekilde wrong key code ve başka Steam hesabı ile bağlanmış olduğunu beyan ettim umarım yeni key veya para iadesi yaparlar.

Dolandırılmış da olabilirsiniz, satıcının keyleri aldığı yerde de bir sorun olmuş olabilir.

Bekleyin bakalım.

Yok hocam key doğruda başka Steam hesabı aktif etmiş.

Arkadaşlar Kinguin'e ticketta attım şimdi beklicek miyim?

@raoz @Emrecngz cevap vermiyorlar ticket açalı 5 müşteri desteği açalı 7 saat oldu ikisindende çıt yok acaba.

Pazar olduğu içinmi tatilmi acaba site çalışanlarına

Key aldığım satıcı da gamekeyz diye bir satıcı onaylı.

Son düzenleme:
Allah isteyen herkese nasip etsin hocam otomatik teslimat şeklinde geldi key ve başka Steam hesabından etkinleştirilmiş yazıyordu aldığım bu hatayı ekran görüntüsünü yolladım ve İngilizce bir şekilde wrong key code ve başka Steam hesabı ile bağlanmış olduğunu beyan ettim umarım yeni key veya para iadesi yaparlar.

Yok hocam key doğruda başka Steam hesabı aktif etmiş.

Arkadaşlar Kinguin'e ticketta attım şimdi beklecek miyim?

@raoz @Emrecngz cevap vermiyorlar ticket açalı 5 müşteri desteği açalı 7 saat oldu ikisindende çıt yok acaba.

Pazar olduğu içinmi tatilmi acaba site çalışanlarına

Key aldığım satıcı da gamekeyz diye bir satıcı onaylı.

Pazar günü cevap gelmeyebilir, 24 saat bekleyin bakalım.

Benim dolandırıcı olabilir deme sebebim şu, evet key gerçek olabilir ama adam başkasına sattığı keyi size de pekala satabilir. Hatta belki 10 kişiye birden satıp kayıplara karıştı, bilemeyiz.

Bu tür durumlarda site sizi mağdur etmez zararı karşılar muhtemelen ama hiç böyle bir şey yaşamamak en güzeli.

Pazar günü cevap gelmeyebilir, 24 saat bekleyin bakalım.

Benim dolandırıcı olabilir deme sebebim şu, evet key gerçek olabilir ama adam başkasına sattığı keyi size de pekala satabilir. Hatta belki 10 kişiye birden satıp kayıplara karıştı, bilemeyiz.

Bu tür durumlarda site sizi mağdur etmez zararı karşılar muhtemelen ama hiç böyle bir şey yaşamamak en güzeli.

Dostum ilk önce senden Allah razı olsun beni bilgilendirdiğin için.
24 saat bekliyeceğim.
Ve evet mantıklı geldi pazar günü olduğu için tatil de olabilirler çünkü ne tickettan cevap geldi ne de müşteri çözüm merkezinden.
Satın aldığım satıcı onaylı bir satıcı isminin yanında tik var.
1 aydan berli takip ediyorum acaba dolandırıcımı diye fakat hala da ilanı duruyor.

Dostum paramı satıcı iade etti ve özür diledi dilemeside lazımdı harp bitap şekildeyim 12 saattir aynı satıcıdan bir daha aldım ve kod başarılı!
Çok mutluyum hem paramı geri ödediler riske girip tekrar aldım ve bu sefer kod doğru çıktı sabahtan berli ne hallerdeyim bir bilsen 1200 TL kolay kazanılmıyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı