Kinguin'den Hearts of Iron IV alınır mı?

efeltg638

Centipat
Arkadaşlar, Hearts of Iron IV adlı oyun Steam'da 59 Türk lirası. Burada indirim koduyla birlikte 40 Türk lirasına alabiliyorum. Eskiden Steam hesabımda vardı ama Steam hesabım çalınıp dolandırıcılık yüzünden kapatıldı. Bu yüzden oyunu hemen almak istiyorum 40 Türk lirasına bu fırsat kaçmaz diyorum çünkü, oyun sadece 2 ay sonra indirime girebilir. Cadılar bayramını bekleyemeyecek kadar sabırsız olduğum için almak istiyorum. Satıcı feedbacki 5 yıldız. Kinguin sizce güvenilir mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    7,2 KB · Görüntüleme: 45
Arkadaşlar, Hearts of Iron IV adlı oyun Steam'da 59 Türk lirası. Burada indirim koduyla birlikte 40 Türk lirasına alabiliyorum. Eskiden Steam hesabımda vardı ama Steam hesabım çalınıp dolandırıcılık yüzünden kapatıldı. Bu yüzden oyunu hemen almak istiyorum 40 Türk lirasına bu fırsat kaçmaz diyorum çünkü, oyun sadece 2 ay sonra indirime girebilir. Cadılar bayramını bekleyemeyecek kadar sabırsız olduğum için almak istiyorum. Satıcı feedbacki 5 yıldız. Kinguin sizce güvenilir mi?
Alabilirsin ama 40 TL'ye indirimi beklerseniz 1-2 dlc ile birlikte alırsınız seçim sizin.

4 Ay önce 15TL'di. Normal bir indirimde yani yaz indirimi falan değil. Beklemeni öneririm indirimdeyken 40 liraya DLC'lerin çoğunu alırsın ki DLC'siz yürümüyor oyun. Paradox işte.

Alabilirsin ama 40 TL'ye indirimi beklerseniz 1-2 dlc ile birlikte alırsınız seçim sizin.
Son zamanlarda oyun kıtlığı çekiyorum. Kütüphanemde yaklaşık 80'e kadar bitirilmiş hikaye oyunu var. Şu an tek eğlencem Hearts Of İron IV ve Europe Universalis oynamak. Haliyle kaliteli oyun bulamıyorum. Witcher 2'yi deneyeceğim beğenirsem witcher 3'ü satın alırım. Söylediğim gibi zaman çok geçmiyor.

Geri
Yukarı