Kinguin’den Windows 10 Pro OEM Key Almak

focus_57

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Bu yılın başında çok güçlü bir sistem topladım ve şu ana kadar korsan işletim sistemi kullandım ancak yakın bir zamanda format atıp OEM Key almayı düşünüyorum. Çoğu kişiden bu iş için Kinguin'i duydum. Siteye girdim ve bir satıcıda buldum ancak altta şöyle bir şey yazıyor. Ülkenizde kullanılamıyor gibisinden. Alsam bir sorun çıkar mı? Birçok Türk sitesinde bundan çok daha ucuz fiyatlara buldum. Mesela şöyle bir site: MICROSOFTWindows 10 Enterprise x32/64Bit Dijital Lisans Bireysel. Sizce bunlar güvenilir mi?

E7606552-80D7-41E4-892B-C8131483F7B0.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam burada lisans çeşitleri hakkında bilgi var. Pek çok kişi alıp kullanıyor.

Hocam, bu ucuz lisanslar çalınmış lisanslardır. Eğer Microsoft tarafından tespit edilirse direkt olarak kullanımı engelleniyor.

Hocam orada Türkiye'de kullanılamayacağı yazıyor. Bu siteden değil yazilimbudur.com'dan alabilirsiniz.
Hocam, bu ucuz lisanslar çalınmış lisanslardır. Eğer Microsoft tarafından tespit edilirse direkt olarak kullanımı engelleniyor.
Engellenince bir şey olmuyor. Tekrar key alıp tekrar aktifleştirirsiniz :)

Hocam orada Türkiye'de kullanılamayacağı yazıyor. Bu siteden değil yazilimbudur.com'dan alabilirsiniz.

Ne zamandan beri çalınmış şeyler sizin için cazip geliyor acaba?

Hocam o siteninde yorumlarına baktım çoğu kişi dolandırıcı olduklarını söylüyor kimse memnun değil di yani attığım Türk sitesi hakkında bilginiz var mı

Hocam çoğu kişiden korsan kullanmaktan daha iyi olabileceğini duydum sitede de baya kinguinden alan var ve güvenilir olduğunu söylüyo
Hocam takmayın. Bir şey olmaz. 8 milyar insan arasından sizi bulma ihtimalleri yok gibi bir şey. Yukarıda yazdığım mesajı okumalısınız.

Hocam o siteninde yorumlarına baktım çoğu kişi dolandırıcı olduklarını söylüyor kimse memnun değil di yani attığım Türk sitesi hakkında bilginiz var mı
Site güvenilir hocam. Buradan alabilirsiniz.
Ne zamandan beri çalınmış şeyler sizin için cazip geliyor acaba?
1000 küsür TL Türkiye'de Windows'a kimse vermez, veremez. Eğer çok ciddi illegal bir şey olsaydı Micro$oft bu zamana kadar banlanmamış makine bırakmazdı. Bu konu hakkında daha fazla konuşmayacağım. Duyar kasmaya çalışmayın lütfen.

Hocam takmayın. Bir şey olmaz. 8 milyar insan arasından sizi bulma ihtimalleri yok gibi bir şey. Yukarıda yazdığım mesajı okumalısınız.

Site güvenilir hocam. Buradan alabilirsiniz.

1000 küsür TL Türkiye'de Windows'a kimse vermez, veremez. Eğer çok ciddi illegal bir şey olsaydı Micro$oft bu zamana kadar banlanmamış makine bırakmazdı. Bu konu hakkında daha fazla konuşmayacağım. Duyar kasmaya çalışmayın lütfen.
Peki hocam şuan korsan kullanıyorum ama hiç bir sorunla karşılaşmadım ya da bir performans düşüklüğü olmadı sizce yine de bu tip oem keylere geçmeli miyim

Yeni konular

Geri
Yukarı