Kinston Hyperx Cloud 2 kalitesiz ses sorunu

nigresa

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, kulaklığı alalı 1 hafta oluyor. Bunun öncesinde Siberia 200 ve plantronics audio 655 kulaklığı kullanıyordum. Çok fazla önerildiği için Hyperx'i CS:GO için aldım.
Bu kulaklığı uzun süredir kullanan kişiler ;
1. ürünün USB ses kartıyla mı kullanıyorsunuz? Şahsen 7.1'i açtığım zaman bana oyun içinde 1 haftadır kafa karışıklığından baska bir şey saglamadı. 7.1'i kapatacaksam o zaman neden aldım bunu diye de sormuyor değilim.
2. oyun içi ses ayarı ne seçiyorsunuz? Hrtf, stereo kulaklık, 4 kanallı, 5.1 surround. Hangisini seçmem gerekli?
1 haftadır kullanıyorum ve inanın belki 6-7 yıllık plantronics Audio 655 ile çok daha rahat ayak seslerini anlıyordum.
Gerçekten moralim bozuldu, nasıl o kadar profesyonel oyuncu bu kulaklığı öneriyor anlayamadım, kırıp atacağım sonunda o derece takıntı yaptım. Sesler karmakarışık hemen arkamdan koşan adamı bile anlayamıyorum HyperX Cloud 2 ile.
Yardımlarınız, görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim, ben 1 haftadır işin içinden çıkamadım.
IMG_5770.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı