Kioxia 1TB Exceria Plus G2 SSD hızı iyi mi?

LittleWarlocc

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Kioxia 1TB Exceria Plus G2 Serisi NVMe M.2 SSD (3400MB Okuma / 3200MB Yazma) bunu aldım 2 gün önce. HD Tune da hız çok düşük çıktı ben de CrystalDiskMark üzerinden yaptım sonuç şu şekilde;

1674726545504.png

Okuma hızı biraz düşük ama yazma hızı normal sizce iyi mi?

Laptopta mı kullanıyorsunuz bu SSD'yi? 1 ve 2. test büyük boyutlu tek parça dosyalarla uğraşmıyorsanız dikkat edilmesi gereken bir değer değil. Oyuncu vb kullanıcı profilleri son 2 değere bakmalı.

HDD ile bilmem kaç dakikada açılan bilgisayarlarımız/oyunlarımız SSD ile bu sondaki 2 değerde yaşadığımız ciddi artış sayesinde saniyelere düştü ve sizin son değeriniz netten baktığım genel sonuçlara göre düşük duruyor 🤨. Güç profilini Yüksek Performans yaparak deneyebilir misiniz?

Laptopta mı kullanıyorsunuz bu SSD'yi? 1 ve 2. test büyük boyutlu tek parça dosyalarla uğraşmıyorsanız dikkat edilmesi gereken bir değer değil. Oyuncu vb kullanıcı profilleri son 2 değere bakmalı.

HDD ile bilmem kaç dakikada açılan bilgisayarlarımız/oyunlarımız SSD ile bu sondaki 2 değerde yaşadığımız ciddi artış sayesinde saniyelere düştü ve sizin son değeriniz netten baktığım genel sonuçlara göre düşük duruyor 🤨. Güç profilini yüksek performans yaparak deneyebilir misiniz?

Evet laptopta kullanıyorum güç profili yüksekte zaten. Windows HDD de kurulu olduğu için olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı