Kioxia 500GB Exceria NVMe M.2 SSD hız testi

2222222222.png

CrystalDiskInfo'dan ekran görüntüsü atar mısınız? Firmware yüklü gözüküyor ama dosyalar bozulmuş olabilir. En iyisi garantiye göndermek.
Hocam bende de görünmüyor uygulamada ama USB ile bağlı olduğu için. Bağlantı direkt anakarta yapılmış ama sürücü vs. kurarak çözülmesi daha olası geldi bana.

CrystalDiskInfo'dan ekran görüntüsü atar mısınız? Firmware yüklü gözüküyor ama dosyalar bozulmuş olabilir. En iyisi garantiye göndermek.
Screenshot_1.png11123.jpg
Chipset nasıl kuruluyor hocam bu arada format atmak istedim M.2 disk bölümlerinde gözüküyor güzelce Sildim tekrar biçimlendirdim M.2 bir türlü boot edemedim boot listesinde gözükmüyor mecbur tekrar 120 GB SATA SSD kurdum Windows. Anakart Pro H410M-B yeni UEFI disk GPT olarak gözüküyor.Format sonra da gözükmüyor M.2 kendi programında.

Bu arada bios mode CSM modda gözüktü.IMG_20230531_144639.jpgIMG_20230531_143746.jpg

@William Butcher @Wheeler Man burda yazmıştım anakart modelini ayrıca csm SS var anakart son sürüm ve tüm driverleri yüklü kendi sitesinden indirdim MSI.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı