Kioxia Exceria 480 GB SATA SSD alınır mı?

Bütçe
700

terzarima

Hectopat
Makaleler
10
Selam,
HDD'li bir laptopa SSD takıp Windows 10 kurmayı düşünüyorum. Sistemde ayrıca i5 4200M CPU ve 8 GB RAM mevcut. PC biraz eski olduğundan çok da yatırım yapmayı düşünmüyorum.

Kapasitesi 500 GB civarında, fiyatı 700 lirayı aşmayan, birkaç yıl işimi görecek SSD araştırıyorum ve Kioxia Exceria 480 GB SATA SSD şu an bana daha yakın geliyor. Siz ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır eski sistem için yeterlidir. Çok kötü bir marka değil kendisi. Alternatiflerinden ucuz ise alınır.

Alınır eski sistem için yeterlidir. Çok kötü bir marka değil kendisi. Alternatiflerinden ucuz ise alınır.
Amazon'da 650 liraymış, satıcı da Amazon hocam. Uygun geldi. Alternatif olarak Patriot P210'u da düşündüm, ama okuma yazma hızı daha düşükmüş. Patriot P220 de güzel duruyor, onu da direkt hepsiburada satıyormuş 690 liraya. MLD M200'ü de 650 liraya satıyor.

Amazon'da 650 liraymış, satıcı da Amazon hocam. Uygun geldi. Alternatif olarak Patriot P210'u da düşündüm, ama okuma yazma hızı daha düşükmüş. Patriot P220 de güzel duruyor, onu da direkt Hepsiburada satıyormuş 690 liraya. MLD M200'ü de 650 liraya satıyor.

Yazdıklarınız arasında yine en mantıklısı Kioxia görünüyor. Şöyle bir baktım maalesef o fiyat aralığında alınabilecek tek marka bu.

Aslında daha garanti olsun diyorsanız Samsung'dan şaşmayın derdim. En azından

Bu model alınabilirdi. Bütçenin üzerinde farkındayım. Bütçe sıkıntı diyorsanız Kioxia alın geçin.

Yeni konular

Geri
Yukarı