Elektronik Kioxia Exceria G2 1 TB 1095 TL

The Theseus

Hectopat
Yer
Nevşehir
Amazonda Samsung 970 Evo Plus 1300 lira. Kioxia G2 ürününde ısınma sorunu var biraz araştırıp öğrenebilirsin. SSD soğutucu ile ne kadar önüne geçebilirsin biraz araştır, Ama Ben 1200 liraya geçen hafta Samsung modelini aldım, Kioxia'yı kapıda iade ettim.

Amazonda Samsung 970 Evo Plus 1300 lira. Kioxia G2 ürününde ısınma sorunu var biraz araştırıp öğrenebilirsin. SSD soğutucu ile ne kadar önüne geçebilirsin biraz araştır, Ama Ben 1200 liraya geçen hafta Samsung modelini aldım, Kioxia'yı kapıda iade ettim.
Max 56 gördüm okuma/yazma testinde. Evet ısınma sorunu var diyorlar ama bunu 950 liraya alıyorsunuz bir de öyle bakmak lazım.

Ben ikinci disk olarak kullanıyorum G2'yi. Şimdiye kadar pek ısınma problemi ile karşılaşmadım. Ama bu fiyat farkıyla Evo Plus'ı tercih ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı