Elektronik Kioxia Exceria G2 1 TB M.2 NVMe SSD Nays ile ödemede 940 TL!

Makaleler
12
Daha fazla  

Nays ile uğraşmak istemeyenler Ebrar Bilgisayar'dan da alabilir.

İncelemesi için:

Yoğun olarak autocad, fusion 360, photoshop vb gibi programları kullanmak için PLUS modelini tercih etmek mi gerekir? Yoksa G2 yeterli olur mu? Aradaki hız farkı hissedilebilir boyutta olur mu?

Yoğun olarak AutoCAD, Fusion 360, Photoshop vb gibi programları kullanmak için Plus modelini tercih etmek mi gerekir? Yoksa G2 yeterli olur mu? Aradaki hız farkı hissedilebilir boyutta olur mu?

Madem o tip programları yoğun kullanıyorsunuz. Plus modelini almaktansa bütçeyi zorlayın KC3000 alın derim. Tasarım programlarında en sıkıcı nokta bildiğiniz gibi render süreleri.

Amazon'daki fiyatı 1.058 TL, maximum kart varsa peşin fiyatına 9 taksit ve 1.000 TL'ye 100 TL MaxiPuan veriyor.

Madem o tip programları yoğun kullanıyorsunuz. Plus modelini almaktansa bütçeyi zorlayın KC3000 alın derim. Tasarım programlarında en sıkıcı nokta bildiğiniz gibi render süreleri.

Amazon'daki fiyatı 1.058 TL, maximum kart varsa peşin fiyatına 9 taksit ve 1.000 TL'ye 100 TL MaxiPuan veriyor.
Anakartım PCIe 3.0 olduğu için daha üst hızları alamayacağım. O nedenle PCIe 3.0 olup 3000Mb üzeri hızlarda olan modeller daha mantıklı sanırım.

G2 plus modelini vatan bilgisayardan uygun fiyatlı aldım. Web'e özel 1483,25₺ ye geliyor.
İşimi göreceğini düşünüyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı