Kioxia Exceria SSD alınır mı?

Kişisel deneyime göre bileşen önerilmez. TR200 zamanlarında kalan eskilerinde vardı o sorunlar. Yenilerde kronik sorun denecek bir şey yok. Sağlığın düşmesinin pek bir önemi de yok.

750 TL'ye S11T veya o kalitede bir şey yok.
Kişisel deneyime göre bileşen önermiyoruz zaten.
Yav kardeşim aç foruma bak millet hep okuma-yazma hızından şikayetçi. Bende aynı sorunlardan şikayetçiyim. Kioxia kötü bir marka değil, Ama SATA SSD'leri alınmaz işte. Fanboy gibi davranmayın.

Adama yenisi gelmezse, eski modellerden gelirse o zaman sen mi üstleneceksin durumu?

Kişisel deneyime göre bileşen önermiyoruz zaten.
Yav kardeşim aç foruma bak millet hep okuma-yazma hızından şikayetçi. Ben de aynı sorunlardan şikayetçiyim. Kioxia kötü bir marka değil, Ama SATA SSD'leri alınmaz işte. Fanboy gibi davranmayın.
Kaynak ve bu fiyat bandında 480-512 GB daha iyi bir SSD modeli gösterir misiniz?

Kaynak ve bu fiyat bandında 480-512 GB daha iyi bir SSD modeli gösterir misiniz?
Kaynak Technopat formu.

Bu fiyat bandında da daha iyi bir SSD yok. Exceria'nın SATA SSD'si de iyi bir SSD değil. Niye riske atsın adam? Senin cebinden çıkmıyor onun parası.

İlle gözünüze gözünüze sokmak lazım alınmaması gerektiğini.

Burada da şikayeti olanlar var.

Burada da şikayeti olanlar var.
Dostum burada kimse SSD çok iyi demiyor, anlamamakta direnme. O fiyata alternatif yok diyoruz. Kendin de söylüyorsun o fiyata daha iyisi yok diye, hâlâ neyi diretiyorsun? Yok işte dostum yok, konu sahibi bütçem 1000 TL dedi de biz mi Kioxia önerdik?

1701026729826.png

Kaynak Technopat forumu.
Konu atmalısınız ve güncel olacak. Bir sürü kişiye aldırdık zaten, sorunluysa, illa birkaçı konu açmıştır.
Bu konuyu biliyoruz ve eski revizyonlardan bahsediliyor. Diğer konuda aynen öyle. Desteksiz, yazılımsız, kontrolcüsü berbat olan bir SSD'den kesinlikle daha iyi ve bu fiyata anca o tarz SSD'ler var. Ayrıca bazı basit yazılımsal işlemler ile SSD'yi kendine getirebiliyoruz nispeten.

Geri
Yukarı