Kioxia SSD sahte mi?

Aynısı yanımda taşıdığım laptopda var ve hiçbir sorunu yok.

Israrla beğenmedim atıyorlar bir de 🤣 🤣 🤣

Israrla beğenmedim atıyorlar bir de 🤣 🤣 🤣
Ben 1TB versiyonunu kullanıyorum, bir sorununu görmedim.

Yaklaşık 3 gün önce ben de aldım nvme olan G2 versiyonunu Hepsiburada'dan. Dediğin kağıtlar çıktı içinden ama çok takmadım açıkçası. Gayet stabil ve hızlı hissettirdi hiç kontrol etmek aklıma gelmedi. Büyük ihtimalle orijinaldir ama yazılımı indirip kontrol edebilirsin emin olmak istiyorsan.

Şu an neredeyse bitti Windows'u kurmak ve yazılimi indirip bakacağım çünkü bundan önceki aldığım Samsung SSD orijinaline tıpatıp benziyordu ama çakma çıkmıştı.

10 dakikadır bu ekranda biraz daha bekleyeyim mi?

Aga biri bir şey desin kaç dakikadır bekliyorum su ekranda.

Ağa cidden artık biri bir şey desin PC kapatsam ne olur canım çok sıkıldı hiçbir şey olmuyor duruyor.

Dosya Ekleri

• 16799484034247180812610163888382.jpg
    16799484034247180812610163888382.jpg
    113,8 KB · Görüntüleme: 73
Son düzenleme:
Şu an neredeyse bitti Windows'u kurmak ve yazılimi indirip bakacağım çünkü bundan önceki aldığım Samsung SSD orijinaline tıpatıp benziyordu ama çakma çıkmıştı.

10 dakikadır bu ekranda biraz daha bekleyeyim mi?

Aga biri bir şey desin kaç dakikadır bekliyorum su ekranda.

Ağa cidden artık biri bir şey desin PC kapatsam ne olur canım çok sıkıldı hiçbir şey olmuyor duruyor.
Dostum bu ekranda sürücüleri filan tanıyıp yüklüyor arka planda diye biliyorum. İndirdiğin windows'a göre de bekleme süren artabilir. Ellenmiş driver eklenmiş bir sürümse çok bekletebiliyor.

Dostum bu ekranda sürücüleri filan tanıyıp yüklüyor arka planda diye biliyorum. İndirdiğin windows'a göre de bekleme süren artabilir. Ellenmiş driver eklenmiş bir sürümse çok bekletebiliyor.
51 dakika oldu dostum cidden aşırı sıkıldım

Tami tamina toplam 1 saattir bu ekrandayim ne yapacağım ya.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı