Kioxia SSD'ler nasıldır?

Pek tekin modeller değiller. Exceria SSD'leri mesela Phison S11'den bile daha kötü S11T kontrolcüsünden ötürü hız ve sağlık düşmesi gibi sorunlar yaşatıyor. Tercih edilmemeli mümkün olduğunca.

Dahaca sisteme takmadım, kutusundan çıkarmadım, 2.el sitelerinde satabilirim uğraşmak da istemiyorum satmakla falan, siz ne önerirsiniz tam olarak kullanmayayım mı?
Kronik problemleri olabiliyor. Ürünün linkini paylaşabilir misiniz?

Daha sisteme takmadım, kutusundan çıkarmadım, 2.el sitelerinde satabilirim uğraşmak da istemiyorum satmakla falan, siz ne önerirsiniz tam olarak kullanmayayım mı?
Hocam kesin konuşamayız ama bu Exceria modeli ile sorun yaşayan epeyce bir insan var. TR-200'ün aynısı. TR-200'de kötü bir modeldi. Teknoloji şans işi. TR-200 alıp hiç sorun yaşamadığını söyleyenler de var. Ama kumar oynamaya da gerek yok bence. İade imkanınız var ise iade edin. İkinci elde falan satmayın zaten saçma saçma teklifler gelebiliyor. Bu SSD'de DRAM yok. Phison S11'in mesela en azından 32 MB SDRAM'i var içerisinde ama Phison S11T'de bu yok. Sizin bileceğiniz iş açıkçası orası. Ben en iyisi SSD'lere fısıldayan adamı çağırayım, daha net bir şey söyler. :) @hakan yaeger

Hocam kesin konuşamayız ama bu Exceria modeli ile sorun yaşayan epeyce bir insan var. TR-200'ün aynısı. TR-200'de kötü bir modeldi. Teknoloji şans işi. TR-200 alıp hiç sorun yaşamadığını söyleyenler de var. Ama kumar oynamaya da gerek yok bence. İade imkanınız var ise iade edin. İkinci elde falan satmayın zaten saçma saçma teklifler gelebiliyor. Bu SSD'de DRAM yok. Phison S11'in mesela en azından 32 MB SDRAM'i var içerisinde ama Phison S11T'de bu yok. Sizin bileceğiniz iş açıkçası orası. Ben en iyisi SSD'lere fısıldayan adamı çağırayım, daha net bir şey söyler. :) @hakan yaeger

Maalesef iade almıyorlar.

Yeni aldıysanız iade edebilirsiniz, daha iyi modeller var. İade süresi geçtiyse de kullanabilirsiniz, kısa vadede bir problem olacağını sanmıyorum. Forumlara bakarsanız sağlam SSD bozuk çıkar, fazla takmayın.

@PossibleTurco S11T'de de 32 MB SDRAM var.

İade kabul etmiyorlar maalesef.

Geri
Yukarı