Kira fiyatlarının artışı

Okuduğunu anlamadan yorum yapma burada sana bileciğe taşın diyen olmadı yani her yerde fiyat değişiyor demeye çalışıyoruz biraz da insanda vicdan olması gerektiğini söylüyoruz.
Gayette okuduğumu anlıyorum. Bilecik'teki evlerin uygunluğundan bahsediyorsunuz ama bunun bir önemi yok ki. Yani söyleminiz hiçbir anlam ifade etmiyor. Boşa konuşuyorsunuz. Çünkü gerçekler Bilecik ile sınırlı değil.

Vicdan'a gelirsek, sen onu git devleti yönetenlere söyle.

Attığım bir tweet nedeniyle veya sokakta valiyi tanımadım diye beni içeri aldıklarında vicdan yaptığım insan mı benim için mücadele edecek? Hayır!

Her mal ederi kadar değer görmelidir.

Sen gidip bakkala veya markete vicdan yapın diyebiliyor musun? Diyemiyorsun!
Devlet vergiden kısıp vicdan yapıyor mu? Yapmıyor!

Yıllarca benim veya ailemin dişinden tırnağından arttırdığı paralar ile yapılan veya satın alınan evleri sana neden ucuza vereyim ki? Sen kimsin ki? Benim için ne değerin var? Benim malım üzerinde ne hakkın var?

Belki seni hiç tanımamış olsam, trafikte karşılaşsak beni döveceksin.

Gayet de okuduğumu anlıyorum. Bilecik'teki evlerin uygunluğundan bahsediyorsunuz ama bunun bir önemi yok ki. Yani söyleminiz hiçbir anlam ifade etmiyor. Boşa konuşuyorsunuz. Çünkü gerçekler bilecik ile sınırlı değil.

Vicdan'a gelirsek, sen onu git devleti yönetenlere söyle.

Attığım bir tweet nedeniyle veya sokakta valiyi tanımadım diye beni içeri aldıklarında vicdan yaptığım insan mı benim için mücadele edecek? Hayır!

her mal ederi kadar değer görmelidir.

Sen gidip bakkala veya markete vicdan yapın diyebiliyor musun? Diyemiyorsun!
Devlet vergiden kısıp vicdan yapıyor mu? Yapmıyor!

Yıllarca benim veya ailemin dişinden tırnağından arttırdığı paralar ile yapılan veya satın alınan evleri sana neden ucuza vereyim ki? Sen kimsin ki? Benim için ne değerin var? Benim malım üzerinde ne hakkın var?

Belki seni hiç tanımamış olsam, trafikte karşılaşsak beni döveceksin.

Hocam hakısınız ona bir şey diyen yok zaten devlettin politikaları filan zaten bunun herkes farkında dediğiniz gibi bilecik ile sınırlıda değil şöyle söyleyeyim bildiğiniz siz olsanız kapısından gecmiyeceğiniz eve 5.000 10.000 bin TL kira istiyenlerden bahsediyorum ben sarı siteleri gezdiğiniz zaman görebilirsiniz dediğiniz gibi her mal ederi kadar değer görmeli bence de ama bazı insanlar çok çok abartili fiyatlar istiyor değinmek istediğim konuda bu ve bu da şehirden şehre değişiyor.

Hocam hakısınız ona bir şey diyen yok zaten devlettin politikaları filan zaten bunun herkes farkında dediğiniz gibi bilecik ile sınırlıda değil şöyle söyleyeyim bildiğiniz siz olsanız kapısından gecmiyeceğiniz eve 5.000 10.000 bin TL kira istiyenlerden bahsediyorum ben sarı siteleri gezdiğiniz zaman görebilirsiniz dediğiniz gibi her mal ederi kadar değer görmeli bence de ama bazı insanlar çok çok abartili fiyatlar istiyor değinmek istediğim konuda bu ve bu da şehirden şehre değişiyor.

Önünden bile geçemeyeceğimiz mi? Keçiören diyorum :D

Geri
Yukarı