Kiracımızı çıkartamıyoruz ne yapmalıyız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tabi 73 yaşında ayakta güçlükle durabilen bir kadın elbette kanunları takip edip hemen bir mahkemeye başvurması sonra da 2-3 ay o şekilde yaşamalı sonra poliste işini yapar öyle mi ?
İlk olarak bu durum olurken kadının size durumu anlatmaması yanlış. Yaptığınız yanlışlardan biri bir çingeneyi eve almaktır. 2/3 ay bekleyeceğine siz mi karar veriyorsunuz?
"Bilgi kirliliği" dediğiniz şey bir insanın hayatıyla, devletinin umursamazlığıyla ilgili efendim.
Her işi devlete atarsanız tabi ki hayatını da, paranı da böyle kaybedersiniz.
Benim devletim kırklı yaşlarda bir çingene ile baş edemiyorsa vergilerimin çöpe gittiğini söylemek çok doğrudur bana kalırsa.
Baş edemediğini gözaltına alırken gördünüz mü de baş edemiyor diyorsunuz? Kanunları yok sayıp, emirleri altüst edip, anarşiyi çıkartmayı planlıyorsa polis tabi ki müdahale eder kimseyi dinlemeyip. Ancak kanun var, yasalar var ve onları korumakla yükümlüdür. Bu yüzden sizin her istediğinizi kabul edecekler diye birşey yok. Kuralına uygun davranmalısınız. Ayrıca vergiyi sadece seni korusun diye vermiyorsun, unuttuğun o şeyleri de kullanmıyorsan dediğin doğru.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı