Kiralanan PS4 üzerinden Cloud Save Yapılır mı?

B Experience

Hectopat
Yer
Trakya
Daha fazla  
Meslek
Kimyager
Profil Kapağı
1521966622
Uzun süredir konsollardan uzak birisiyim, ancak PS4 için GOW oyununun dönüşünden sonra heyecandan yerimde duramıyorum. Konsol sahibi olmadığım için bulunduğum yerde oyun+konsol olarak günlük şekilde kiralamak ve oynamak istiyorum.

Soru şu; kiralayacağım PS4 üzerinden God Of War oyununu "kendime bir PSN" hesabı açarak oraya cloud save yapabilir miyim? Eğer yapabiliyorsam, bunun cihaza veya CD olarak oyuna bir yan etkisi ( sadece o PSN hesabı üzerinden oynanma, sadece o cihaza bağlı kalma gibi) olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Açtığınız hesap ta 14 günlük deneme psn plus ı başlatırsanız clouda kayıt olur ama cd li oynayacaksanız illaki cd si lazım bide o açacağınız hesabı ana hesap olarak etkinleştirmeyin sonra ps4 alırsanız hesabı eklerken sıkıntı çekersiniz.

Açtığınız hesap ta 14 günlük deneme psn plus ı başlatırsanız clouda kayıt olur ama cd li oynayacaksanız illaki cd si lazım bide o açacağınız hesabı ana hesap olarak etkinleştirmeyin sonra ps4 alırsanız hesabı eklerken sıkıntı çekersiniz.
Tam anlayamadım, oyunu bana CD'li olarak verecekler ve ben 14 gün boyunca cloud save yaparak oynayabilir miyim? Şu yüzden cloud save soruyorum, cihazı sadece 9 saatlik bir periyot için kiraya verebiliyorlar, daha sonra geri alacaklar ve bir sonraki gece tekrar 9 saatlik periyot olarak kiralayabilirim. Cihazı benden aldıklarında oyunu geldiğim noktada save edip bulut üzerinden tekrar devam etmek istiyorum.
(Daha sonradan PS4 almayı düşünmüyorum. )

Evet hesabınızı girdiğinizde saveleri cloud dan indirip kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.Aklınıza takılan bişi olursa mesaj atmanız yeterli.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı