Kırık 2. El Xbox 360 fiyatları ne kadardır?

Daha fazla  
Arkadaşlar Xbox 360 1TB içinde exclusive oyunlar olsun 100 oyunlu falan satıyorlar. 1000TL 1400TL bandında. Pahalı mıdır? Hayatımda hiç konsol almadım, oynamadım. 2. El konsol için güvenilir site varsa söylerseniz sevinirim.

O fiyata sıfır yeni nesil konsollar yani PS4 ve XBOX ONE S alınıyor. O konsolların fiyatı ise artık maksimum 650 TL olmalıdır. Fakat 1 TB olması ve içinde gerçekten fazla oyun olursa değişir.

O fiyata sıfır yeni nesil konsollar yani PS4 ve XBOX ONE S alınıyor. O konsolların fiyatı ise artık maksimum 650 TL olmalıdır. Fakat 1 TB olması ve içinde gerçekten fazla oyun olursa değişir.

1TB jtaglenmiş içinde 200 oyun var. Ayrıca 2 tane kontrolcüsü var. 1200 liraya satıyorlar. Çok kararsız kaldım fiyatlardan bihaberim yani o yüzden.

1TB jtaglenmiş içinde 200 oyun var. Ayrıca 2 tane kontrolcüsü var. 1200 liraya satıyorlar. Çok kararsız kaldım fiyatlardan bihaberim yani o yüzden.
Ben senin yerinde olsam yeni nesil konsollara yönelirdim. Çünkü o fiyata sıfır alınabiliyorlar ama yanında oyun alacaksın bir de. Sana kalmış bir şey. Bana XBOX 360 yeter, eski oyunlar, düşük grafikler yeter diyorsan alabilirsin. Fakat senin yerinde olsam ve XBOX 360 alacak olsam 500 GB oyunsuz modellerini yarı fiyatına alırdım. Çünkü artık onlara PC'den oyun yüklemek çok kolay yani o kadar para vermene gerek yok diye düşünüyorum.

Ben senin yerinde olsam yeni nesil konsollara yönelirdim. Çünkü o fiyata sıfır alınabiliyorlar ama yanında oyun alacaksın bir de. Sana kalmış bir şey. Bana XBOX 360 yeter, eski oyunlar, düşük grafikler yeter diyorsan alabilirsin. Fakat senin yerinde olsam ve XBOX 360 alacak olsam 500 GB oyunsuz modellerini yarı fiyatına alırdım. Çünkü artık onlara PC'den oyun yüklemek çok kolay yani o kadar para vermene gerek yok diye düşünüyorum.

Çok Teşekkürler Galiba dediğiniz gibi yapıcağım. Sağolun konu kapanabilir.

Yeni nesil konsol mu yoksa 500 GB XBOX 360 mı? Bu arada sizin yerinizde olsam PS3 alırdım biraz daha ucuz oluyorlar ve ona özel oyunları mükemmel.

500GB XBOX 360 Galiba ama orjinal PS3'ü olan bi tanıdığım var. Eğer Onu ucuza alıp kırdırmam daha uygun olursa öyle birşey düşünedebilirim. Maksat bilgisayarım kötü bari oyun için TV'de yüksek grafik ayarlarında oyun oynayabiliyim

Yeni konular

Geri
Yukarı