Kırık bir PS3'ü sıfırlayıp tekrardan kırmak

Mustapha06

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Ben 2. el kırık bir PS3 aldım. İçinde oyunlar yüklü ama ben bu cihazın nasıl kırıldığını falan hiç anlamadım. CFW mi, Hen mi, Multiman mı var hiç bilmiyorum. Kendim en baştan sıfırlayıp kırabilir miyim? Bir de bu cihazda multiman olup olmadığını nasıl anlarım? @Furkan17TR

Son düzenleyen: Moderatör:
Ofw yükleyip cihazı orjinal çevirin sonra sıfırlayın sonra kırın cihazı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ben 2. el kırık bir PS3 aldım. İçinde oyunlar yüklü ama ben bu cihazın nasıl kırıldığını falan hiç anlamadım. CFW mi, hen mi, multiman mı var hiç bilmiyorum. Kendim en baştan sıfırlayıp kırabilir miyim? Bir de bu cihazda multiman olup olmadığını nasıl anlarım? @Furkan17TR

Oyunları açılmayan cihaz bana gelmişti. İnternete bağlanıp ben format attım arkasından Update ettim ve orijinal hale getirdim. Daha sonra da multiman ile kırdım şu anda çatır çatır oyunları yükleyip oyun oynuyorum.

Geri
Yukarı