Kırık Diş Operasyonu almalı mı?

Aeklink

Hectopat
Makaleler
6
Yer
Antalya
Operasyonlar hakkında hiç bilgim yok. Herkes çok karlı olduğunu söylüyor.
1-Bilet alınır mı?
2-Bilet alırsam kar yapmak için günde ne kadar oynamalıyım?
3-Görevler zor mu?
4-Operasyon bir gün bitebiliyor mu? Süresi var mı?

Operasyonlar hakkında hiç bilgim yok. Herkes çok karlı olduğunu söylüyor.
1-bilet alınır mı?
2-bilet alırsam kar yapmak için günde ne kadar oynamalıyım?
3-görevler zor mu?
4-operasyon bir gün bitebiliyor mu? Süresi var mı?

30 Nisanda bitecek. Bu saatten sonra almanızı önermem günde minimum 10 saat oynamayacaksanız.

20-25 saatte görevler bitiyor arkadaşın varsa. Şu an bence en iyisi bileti ByNoGame gibi sitelerden ucuza alıp kullanmak, ve görevleri bitirince 50 kasa ve 1 adet sticker almak. 30 Nisan'da bitecek. Ben 5. hesabımı yapıyorum. Şu ana kadar 125 tane kasa sattım, FH 4'ü ve diğer 3 hesabımın bilet parasını çıkardım.

Bilet alınır mı?
Alınır, her türlü kar ediyorsunuz.
Bilet alırsam kar yapmak için günde ne kadar oynamalıyım?
Görevleri yapacak seviyede oynamanız yeterli. 9 gün boyunca 2-3 saat girerseniz tamamlarsınız görevleri.
Görevler zor mu?
Değil, şu haritada şu silahla 5 adam öldür tarzı görevler.
Operasyon bir gün bitebiliyor mu? Süresi var mı?
30 Nisan 2021'de bitiyor.

Kar etmenin en basit yolu kasa almak. Görevleri tamamlarsanız 50 tane kasa alabiliyorsunuz. Her birini 6 TL'den satarsanız yaklaşık 300 TL geliyor. Operasyon fiyatı 123 TL. 170 TL'den fazla kar ediyorsunuz.

30 Nisanda bitecek. Bu saatten sonra almanızı önermem günde minimum 10 saat oynamayacaksanız.
20-25 saatte görevler bitiyor arkadaşın varsa. Şu an bence en iyisi bileti ByNoGame gibi sitelerden ucuza alıp kullanmak, ve görevleri bitirince 50 kasa ve 1 adet sticker almak. 30 Nisan'da bitecek. Ben 5. hesabımı yapıyorum. Şu ana kadar 125 tane kasa sattım, FH 4'ü ve diğer 3 hesabımın bilet parasını çıkardım.
Alınır, her türlü kar ediyorsunuz.

Görevleri yapacak seviyede oynamanız yeterli. 9 gün boyunca 2-3 saat girerseniz tamamlarsınız görevleri.

Değil, şu haritada şu silahla 5 adam öldür tarzı görevler.

30 Nisan 2021'de bitiyor.

Kar etmenin en basit yolu kasa almak. Görevleri tamamlarsanız 50 tane kasa alabiliyorsunuz. Her birini 6 TL'den satarsanız yaklaşık 300 TL geliyor. Operasyon fiyatı 123 TL. 170 TL'den fazla kar ediyorsunuz.
Karlı görünüyor. O zaman almak istiyorum ama yetişmeyecek gibi. Günde 1 saatten fazla oynamam zor. Yeni operasyon gelecek mi?

Geri
Yukarı