Kırık Diş Operasyonu indirime girer mi?

TheLeft4Dead2

Hectopat
Daha fazla  
Operasyonun bitmesine 2 hafta kaldı bu hafta içerisinde indirim gelir mi? Yoksa önceki operasyondaki gibi son hafta mı gelir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Görevleri yaptığını söylememiş.
Oyunu bilen biriyse 1 günde o görevlerin hepsini bitirecektir. Şahsım olarak 2 hesabımda toplamda 2 günde bitirdim. Kontrol Kasası açarak 2100 TL kâr ettim. Son gün bile olsa görevler tamamsa almasını tavsiye ederim.

12 hesapta tüm görevler bitmiş durumda sadece bilet alacağım fakat hesaplar yeni olduğundan ana hesaptan göndereceğim yani en geç 22 nisanda alabilirim bu tarihte indirime girer mi?
Geçen zamanlar indirime girmişti, bir daha gireceğini sanmam. Belki bitişine özel girebilir son kez.

Oyunu bilen biriyse 1 günde o görevlerin hepsini bitirecektir. Şahsım olarak 2 hesabımda toplamda 2 günde bitirdim. Kontrol Kasası açarak 2100 TL kâr ettim. Son gün bile olsa görevler tamamsa almasını tavsiye ederim.
hocam siz şanslıymışsınız baya ben hepsine koleksiyon açmayı düşünmüyorum yalnızca 2 3 tanesine full koleksiyon açacağım geri kalanları kasa stok :D,ayrıca kontroldeki silahlar ucuz diğer koleksiyonlara göre siz tam olarak kaç yıldız harcayarak 2100 tl çıkardınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı